"רוסיה היא מדינה שמתפקדת כאילו היא בימי הביניים": בני זוג הסעירו את הרשת לאחר שתועדו מושכים כלוב על גלגלים ובתוכו ילדה. התקרית הביזארית אירעה בעיר אורנבורג, הסמוכה לגבול עם קזחסטן, והסרטון הפך לוויראלי ברשת עם עשרות אלפי צפיות.

בתיעוד רואים את זוג מושכים עגלה עם כלוב ובתוכו הילדה – ככל הנראה הבת שלהם. ה"משפחה" עוברת בשלב מסוים מול גבר שהולך לתומו ברחוב, וזה עוצר במקום ומביט בהם בתמיהה. סוכנות הידיעות NEXTA העלתה את התיעוד לחשבון ה-X שלה (טוויטר לשעבר) תחת הכותרת: "הורי השנה".

הציוץ גרף עשרות תגובות מהגולשים, הרבה מהם הזדעזעו מהתיעוד. "חופש הוא קונספט זר לחלוטין ברוסיה", כתב אחד הגולשים. "הסרטון הזה סימבולי לכל מה שקורה במדינה הזאת", כתב גולש נוסף.

גולש אחר בינתיים נתן פרשנות אחרת למקרה וכתב: "בתחילת הסרטון אפשר לראות כלב רץ לפני המשפחה. ההיגיון שלי אומר לי שהכלוב נועד לחיית המחמד והילדה פשוט התחלפה איתו כי היא רצתה לשבת בפנים". ככה או ככה, משטרת אורנבורג פתחה בחקירה של נסיבות האירוע.

מדוברות משרד הפנים הרוסי נמסר: "עלה לאחרונה לרשתות החברתיות סרטון ובו רואים אנשים משנעים ילדה בתוך כלוב. בלשים חוקרים כעת את המקרה, מנסים לפענח את זהותם של המעורבים ולהבין את נסיבות המקרה".