זוועה בברזיל: נערה בת 17 נמצאה ללא רוח חיים בצפון המדינה, כיממה אחרי שפרסמה הודעה בחשבון הפייסבוק שלה ובה כביכול ניבאה את הרצח של עצמה. כריסטיאן קרווליו גימרס, נעלמה מביתה במדינת אמזונס ב-12 בפברואר. יום למחרת, היא פרסמה את הפוסט המצמרר שבו ציינה כי היא עומדת למות ואפילו כתבה מי אחראי למעשה.

"כתבתי את הפוסט כדי לומר שלום לכולם", נכתב בפוסט. "בעוד זמן קצר, הולכים לירות בי למוות. מאוחר יותר, יפורסם המיקום המדויק שבו אפשר יהיה למצוא את הגופה שלי". בפוסט נכתב גם שהמניע לרצח היה חוב כספי לסוחרי סמים על סך 3,000 ריאל ברזילאי (כ-1,800 שקלים).

כיממה מאוחר יותר, עלה פוסט נוסף לחשבון הפייסבוק שלה ובו המיקום של גופתה. הטקסט המטריד נחתם בצמד האותיות CV, מה שהוביל רבים לסברה שמי שעומד מאחורי הרצח הם חברי כנופיית Comando Vermelho ("הפקודה האדומה") – אחד מארגוני הפשע הגדולים והמסוכנים בברזיל.

חוקרי המשטרה אישרו בהודעה לתקשורת כי גופתה של בת ה-17 נמצאה, אך הם סירבו לחשוף האם היא אכן נורתה למוות כפי שנכתב בפוסט. נוסף על כך, הם הוסיפו כי כמה כיווני חקירה נבדקים כרגע, כולל סברה שהרוצח חתם את הפוסט באותיות CV בשביל לבלבל את הבלשים. סברה אחרת שנבדקת היא שהנערה בכלל לא הייתה מסוכסכת עם סוחרי סמים.

גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר לכתבים, שהסברה הרווחת בינתיים היא שהאדם שכתב את כל הפוסטים שנוגעים לרצח הוא הרוצח עצמו. כמו כן, בלשים נוספים חוקרים במקביל שני אירועי רצח נוספים שבוצעו בשבוע שעבר שעשויים להיות קשורים לפרשת הרצח של גימרס.

גופותיהם של שני גברים נוספים נמצאו ב-17 בפברואר, הראשון הוא אחיו של אדם ששמו עלה בפוסט של הנערה והגבר השני הוא גיסו. בלשים חושדים ששני הגברים נרצחו על ידי כנופיית ה-Comando Vermelho, בניסיון למצוא את האדם ששמו עלה בפוסט של גימרס. בינתיים, במשטרה ממשיכים לחקור את הפרשה המצמררת.