אין תמונה
השילה 94 קילוגרם ממשקלה

צעירה ששקלה 187 קילוגרם איבדה מחצית ממשקל הגוף שלה בעזרת דיאטה ופעילות גופנית. קייטלין סמית בת ה-19, מפורטלנד, אורגון, שיתפה באתר האינטרנט שלה כי שקלה בעבר ניתוח קיצור קיבה, אבל בסופו של דבר השילה 94 קילוגרם עם הדרכתה של מאמנת בריאות מקומית וכיום שוקלת 93 קילו. כחלק מהשינוי הפיזי שלה, קייטלין מתכננת לעבור סדרה של ניתוחים להסרת העור העודף שעל גופה.

הוריה של קייטלין חששו שהיא עומדת למות לאחר שרופא אמר כי הוא לא חושב שהיא תשאר בחיים עד גיל 25. לכן אמה של קייטלין, קים סמית, פנתה למאמנת הבריאות קינה וואלד. "בכנות, הייתי מבוהלת בהתחלה", 'נזכרת הצעירה, "חשבתי שהיא הולכת להיות כמו רס"ר שיצעק עליי. ניסיתי כל כך הרבה דברים שונים - כל כך הרבה דיאטות שונות. חשבתי שאין טעם".

כשהגיעה למשקל 148 קילוגרם, קייטלין סיימה לראשונה בחייה מרוץ של 5 קילומטרים. היא סיפרה כי קינה עזרה לה לקבל את חייה בחזרה, וציינה כי המסע לא היה קשור רק בהופעתה החיצונית. "זה שינה אותי מבחינה רגשית ורוחנית", היא אמרה. "הייתי צריך ללמוד לאהוב את עצמי שוב, ואני יותר בטוחה בעצמי עכשיו".

אין תמונה
לפני ואחרי

קייטלין החלה בגיוס כספים לניתוחים באתר GoFundMe, הנאמדים בעלות של כ-196 אלף שקלים. היא הסבירה כי למרות שהרופא שלה מצא את הסרת העור "הכרחית מבחינה רפואית", כי הוא גרם לזיהומים וכאבי גב, הביטוח שלה ראה בכך "טיפול קוסמטי" וסרב לכסות את העלות. "אני עדיין כל כך צעירה, אני רק רוצה להרגיש יפה בתוך העור שלי," הוסיפה קייטלין. אבל כשד"ר מייקל סולזר שמע את סיפורה, המנתח פלסטי ממיאמי הציע לבצע את ההליכים בחינם.

הצעירה, שגייסה יותר מ -27 אלף שקלים בשישה חודשים, כעת תשתמש בכסף כדי לשלם עבור הוצאות הנסיעה שלה למיאמי, שם היא תצטרך להישאר במשך שבועיים לאחר כל אחד משלושת ניתוחיה. 

אין תמונה
בדרכה לניתוח להסרת העור העודף

(מקור)