תאונה מחרידה בקליפורניה: אישה שישנה על חוף הים נמחצה למוות על ידי טרקטור, שנהגו לא הבחין בנוכחותה. התקרית התרחשה ביום שני האחרון בשעה 10 בבוקר בחוף Oceanside Harbor שבסן דייגו, כאשר לפי הרשויות הקורבן הייתה אישה בשנות ה-40 או ה-50 לחייה.

התקרית הטרגית החלה כאשר עובד בנייה נסע לאורך החוף בטרקטור כחלק מפרויקט חפירה. ״הוא פגע בבור – או במה שהוא חשב שזה בור – בחול, ומיד סובב את הטרקטור לאחור. כשהוא חזר למקום הוא הבחין שהוא דרס בטעות אישה״, אמר דובר המשטרה המקומית, ״זו תאונה טרגית״.

האישה מתה במקום ושרידי גופתה נלקחו למשרד הפתולוג בסן דייגו, שקבע כי מדובר בתאונה. במשטרה המקומית מתקשים לזהות אותה שכן לא היו לה חפצים אישיים יחד איתה – ״ייתכן והיא הייתה תיירת״, אמר הדובר.

תושב מקומי שפסע לאורך החוף שעות ספורות לפני התקרית, אמר כי הוא זוכר שראה על החוף אישה שנראתה כאילו שהיא ״עומדת להתעלף״. ״זה היה בסביבות שמונה וחצי בבוקר״, אמר, ״הייתה אישה שנשענה כנגד קיר, נראה כאילו היא עומדת לאבד הכרה. נכנסתי לגלוש ואז יצאתי וראיתי אותה שוכבת על החוף מעולפת. חשבתי שהיא שיכורה או שהיא חולה, היא שקלה בערך 40 קילו ולא נראתה טוב. נראה כאילו היא הייתה שם למשך זמן מה״. לפי המשטרה, נהג הטרקטור היה בהכרה מלאה ובצלילות ראש בזמן התאונה והוא משתף פעולה לחלוטין.

למרבה הצער, זו לא תאונת החוף הראשונה בסן דייגו: בקורנדו, עיירת נופש על רצועת החוף, אושפז בשנה שעברה ילד בן 4 לאחר שנדרס על ידי משאית של שירותי ההצלה בחוף. כמו כן, בפלורידה, בן 66 נפצע בחודש מאי לאחר שנדרס על ידי ניידת משטרה.