אוסטרליה: אישה בת 24 נעצרה בחשד שחטפה נערה מאזור סידני, אנסה, תקפה ועינתה אותה באכזריות. אלהם נאמן, עבריינית מוכרת למשטרה, צפויה להישפט כבר בימים הקרובים בפרשה שארעה בין חודשי יוני-יולי האחרונים.

ממצאי החקירה הראשוניים חשפו כי הנאשמת חטפה את הנערה, בת 14 שפרטי זהותה לא הותרו לפרסום, אחרי שהכירו במסיבה. על פי החשד, נאמן פיתתה את הקורבן להיכנס איתה למכונית ושם גבר זר אנס אותה בברוטליות.

נאמן אז לקחה את הנערה בניגוד לרצונה לשורה של מקומות מסתור ושם כלאה אותה למשך חודש שלם. הקורבן העידה כיצד הנאשמת תקפה אותה וכפתה עליה לצרוך סמים שונים, כמו מת'אמפטמין והרואין. פעם אחת, נאמן אפילו השתמשה במבער בשביל לאיים על הנערה.

חוקרים סבורים כי נאמן לא פעלה לבדה וכי לפחות שלושה אנשים נוספים מעורבים בפרשה. כעת, היא מואשמת בסדרת סעיפים פליליים, כולל: חטיפה, אונס, תקיפה מינית, איומים, גניבה והשחתה של רכוש פרטי.

נאמן הובאה בימים האחרונים לדיון בנוגע לשחרורה בערבות, אך השופט דחה את בקשת סנגורה בטענה שהיא עבריינית מסוכנת והצביע על שורת עברות שהורשעה בהן בעבר, ביניהן גניבת רכב, תקיפה והשחתת רכוש. על פי החשד, היא הייתה בתקופת מבחן בזמן שחטפה את הנערה, זאת לאחר שריצתה קרוב ל-3 שנות מאסר בגין שוד מזוין.

מעבר לעברות האונס והחטיפה, נאמן חשודה גם כי סייעה לעבריין אחר לטשטש אירוע דקירה בעיר. היא מואשמת שהציתה בכוונה דירת סטודיו בעיר ניוקאסל במטרה להשמיד את זירת הפשע. מאוחר יותר, היא שלחה הודעת טקסט לחשוד העיקרי וכתבה: "שרפתי את הדירה בשביל לכסות את התחת שלך". מועד השימוע הבא שלה נקבע ל-12 באוקטובר.