פרשת היעלמותה של אישה צעירה מקליפורניה קיבלה תפנית מצמררת לאחר שגופתה התגלתה בתא המטען של רכב הובלה, של חברת רכבים להשכרה. גופתה של אשלי מנינג (29) נמצאה במשאית נטושה של חברת U-Haul, בזמן שעובדי החברה ביצעו בדיקת ציוד על הרכב.

על פי העדויות של העובדים, גופתה של הנעדרת נמצאה עטופה ביריעת פלסטיק וקרטונים, ולא ניתן היה להבין מהו הגזע או המגדר שלה. מומחים לרפואה משפטית טרם אבחנו את סיבת המוות הרשמית וכעת, הם ממתינים לבדיקות טוקסיקולוגיה.

מנינג נעדרה באופן מסתורי מאז ה-13 בנובמבר, לאחר שנראתה עוזבת את שדה התעופה LAX בלוס אנג'לס אחרי טיסה מדאלאס, טקסס. לטענת אחותה, טיילור, חוקרים סורקים את מצלמות האבטחה של המקום בתקווה לזהות את הרכב שהיא עלתה עליו באותו יום. "אנו מצטערים לבשר כי מצאו את גופתה של אחותי ביום רביעי האחרון", כתבה טיילור. "אנחנו מנסים להתנהל כעת בתקופה הקשה הזו. חבקו את בני משפחותיכם חזק היום ושאו תפילה למשפחה שלי".

חוקרים מספרים שהמשאית הושכרה באזור העיר אנהיים, אשר שוכנת דרום-מזרחית ללוס אנג'לס, אך מעולם לא הוחזרה. הסמל שיין קרינגר, הבלש האחראי על החקירה, התייחס להשתלשלות האירועים וטען כי נכון לעכשיו המקרה לא נחקר כרצח.

"מובן מאליו שנסיבות מציאת הגופה והמוות של הנעדרת חשודים", סיפר קרינגר. "המקרה עשוי להיות רצח, אבל הוא גם יכול להיות משהו פחות חמור מזה. ייתכן שהנעדרת מתה מסיבות טבעיות ופשוט ניסו להסתיר את הגופה או לשמר אותה בתנאים לא נאותים".