אישה צעירה מניו יורק זעזעה את תושבי המדינה עם תסמיני הקורונה המבהילים שלה, אשר גרמו לה לאבד את היכולת לדבר וללכת. פיונה לווינסטין, 26, סיפרה כי כאשר הבינה שלקתה בנגיף, היא חשבה שתוכל להתאושש בכוחות עצמה בביתה – היא טעתה.

"בערב של יום שישי שעבר התחלתי לפתח חום", סיפרה בריאיון. "החום לא ירד ביום שלמחרת והתחלתי גם להשתעל. ביום ראשון מצבי אמנם השתפר וחשבתי שהכל כבר יהיה בסדר ביום שני, אבל בלילה המצב רק החמיר עוד יותר".

View this post on Instagram

A post shared by Fiona Lowenstein (@fi_lowenstein) on

פיונה ממשיכה: "התעוררתי באמצע הלילה עם צמרמורות וקוצר נשימה. בשלב מסוים, אפילו הקאתי. המצב רק התדרדר עד שהחלטתי ללכת למיון. בשלב הזה, כבר לא הצלחתי לדבר, לאכול או אפילו ללכת בגלל בעיות הנשימה שלי".

רופאים העשירו את לווינסטין בחמצן ועקבו אחר מצבה הרפואי. למזלה, היא שוחררה מביה"ח כעבור יומיים לצורך המשך מעקב מביתה. כעת, היא משתפת את סיפורה בשביל שחולים צעירים כמוה יבינו את חומרת המחלה ולא יתמהמהו לפני שיתפנו לביה"ח.

View this post on Instagram

A post shared by Fiona Lowenstein (@fi_lowenstein) on

"אני הייתי בטוחה בלי שום ספק שאני אצא מזה בכוחות עצמי", סיפרה. "זו הסיבה שלא הלכתי לביה"ח מוקדם יותר. כעת, אני יודעת שהלכתי ממש ברגע האחרון. מזל שהמשפחה שלי דרבנה אותי ללכת. הייתי ממש בהכחשה בנוגע לחומרת המצב – אל תחכו לרגע האחרון!".