זוועה באיטליה: אישה מצפון המדינה נאלצת לעשות את הנורא מכל ולהימצא בהסגר עם הגופה של בעלה, שנהרג כתוצאה מסיבוכים של נגיף הקורונה. תושבי העיירה בורגטו סנטו ספיריטו מדווחים כי מאז מותו של הגבר ביום שני, ניתן לראות את האישה עומדת על מרפסת ביתה וזועקת לעזרה.

הדיווחים הקשים אומתו על ידי ג'יאנקרלו קנפה, ראש העיר המקומי, שאמר כי לא ניתן לפנות את גופתו של הגבר בגלל נהלי הביטחון החדשים. "זה נכון, נמצאת בבית גופה שלא נוכל לפנות עד מחר בבוקר", סיפר אמש ראש העיר. "לצערנו יש לנו שורה של נהלים שעלינו לעמוד בהם".

קנפה הוסיף כי הגבר היה מוכר כחולה קורונה. למרות זאת, הוא סרב להתפנות לביה"ח לצורך טיפולים והעדיף להסתגר בביתו. ראש העיר הוסיף: "ניתן היה למנוע את כל התסבוכת הזו, אם הוא לא היה מסרב להתפנות מהדירה".

מקורבים של בני הזוג הזדעזעו מהתקרית והפצירו ברשויות לעזור לאישה. "הדבר החשוב ביותר במקרה הזה הוא להתחשב באשתו של המת", אמר אחד השכנים לרשת חדשות מקומית, "היא נמצאת שם לבד עם הגוויה של בעלה. אף אחד לא יכול להתקרב אליה או לנחם אותה".

הידיעה המקברית פרצה בארץ המגף אחרי שבוע קשה מאוד. עד כה, דווח על יותר מ-10,000 אנשים שנדבקו בנגיף ה-COVID-19 ומתוכם, יותר מ-630 כבר מתו. לאחרונה, שלטונות המדינה החליטו להטיל סגר על כל המדינה בניסיון לבודד את המחלה הקטלנית.