מחלה מסתורית של אישה מסין יצאה משליטה וגרמה לבטן שלה להתנפח לממדים עצומים. הונג גאושינג, אם ל-2 בת 36, מספרת שהכל התחיל לפני שנתיים כשפנתה לרופא המשפחה שלה בגלל כאבי בטן. מאז, הבטן שלה לא הפסיקה להתנפח וכעת, שוקלת יותר מ-20 ק"ג.

גאושינג מספרת שמצבה מקשה מאוד על תפקודה היומיומי ואפילו מפריע לה לישון. "הייתי רגילה לעשות את המטלות בבית במהירות, אבל עכשיו אני בקושי מסוגלת לזוז", אמרה לכתבים מקומיים. "אני לא מסוגלת לישון כמו שצריך ולרוב, אני פשוט נרדמת בישיבה על המיטה".

 

 

האם פנתה לרופאים בסביבתה כדי שיאבחנו אותה, אך אפילו הם לא הצליחו להבין ממה היא סובלת. היא קיבלה בעבר מרשמים לתרופות שונות ומשככי כאבים, אבל שום דבר לא עזר להוריד את הנפיחות. מומחים סברו כי ייתכן שהיא סובלת מכמה מחלות, כולל שחמת הכבד, סרטן בשחלות או הצטברות כלשהי של נוזלים באזור החזה והבטן.

גאושינג מנסה כעת לגייס את המשאבים הכספיים בשביל לעבור טיפול באחד ממרכזי הרפואה המובילים בסין. היא פנתה לתושבי האזור לעזרה בגלל שלטענתה אין ביכולתה לממן את הבדיקות, שעלותן מוערכת ב-30 אלף ין (כ-4,300 דולר).

"אני מקווה מאוד שאצליח לממן את הטיפולים בשביל שאוכל לחזור לתפקד בבית", אמרה. "שני הילדים שלי עוזרים לי ככל שביכולתם וגם הוריי, אבל זה קשה. אני פשוט רוצה לשים את כל הסיפור הזה מאחורי".