"זו תחושה מדהימה – קשה לתאר את זה במילים": צלם חובב מצפון הארץ הצליח לתעד את הרגע המדהים שבו זוחל ערמומי טרף דג זהב במעיין "שלוש המשאלות", אשר בעמק יזרעאל.

מוחמד בשיר, תושב אום אל פאחם, תיאר בשיחה עם Mako כיצד ניסה לתעד את נחשי המים צדים את דגי הזהב במעיין במשך שנה שלמה. "ניסיתי כמה פעמים", אמר הצלם. "הגעתי למקום, התמקמתי עם המצלמה במשך שעות ארוכות אבל לא הצלחתי לתפוס את הרגע". בשיר הוסיף כי מדובר במשימה קשה מאוד וטען שרק שני צלמים הצליחו לתעד זאת בעבר.

בשיר סיפר כי הגיע בימים האחרונים כמה פעמים עם המצלמה שלו למעיין בניסיון לאתר את הזוחלים הערמומיים. בסוף השבוע האחרון, אחרי יותר מ-4 שעות של המתנה, הוא הצליח לתעד את הרגע המדהים.

בסרטון של בשיר ניתן לראות כיצד הנחש תופס את דג הזהב בלסתותיו על גדות המעיין ובולע אותו בשלמותו. הצלם תיאר כיצד ההמתנה הארוכה השתלמה ואמר: "רק צלם יוכל להבין את המשמעות של זה".

הצלם החובב ציין כיצד קיבל הרבה מחמאות מחברים על הצילום. כעת, הוא טוען שבכוונתו לקחת הפסקה מצילום בשביל להשקיע את תשומת ליבו בדברים אחרים – אבל אל תדאגו, הוא עוד יחזור לצלם את חיות הבר המופלאות בישראל.