תיירת סינית הבינה בדרך הקשה למה לא כדאי לגנוב חלות דבש מדבורים, אחרי שאחת מהן עקצה אותה בשפה העליונה. התקרית הנוראית התחוללה במחוז סייפו, דרום-מזרח המדינה, כאשר אישה מקומית מצאה כוורת והחליטה לקחת את אחת החלות.

בסרטון שהיא העלתה לרשתות החברתיות ניתן לראות כיצד היא מתענגת על חלת הדבש ואומרת שהיא "טעימה מאוד". למרות זאת, היא שילמה על המעדן המתוק כמה רגעים מאוחר יותר, כאשר דבורה אחת נחתה ממש מתחת לאף שלה ועקצה אותה – והתוצאה?  ובכן, תראו בעצמכם.

השפה העליונה של התיירת התנפחה כל כך, שהיא נאלצה לגשת לטיפול רפואי. לטענתה, העקיצה הקשתה על יכולתה לשתות והיא פלטה מים מפיה בכל פעם שלגמה מכוס או בקבוק. למרות זאת, לא נשקפה סכנה לחייה.

עקיצות של דבורים אמנם לא קטלניות לרוב האנשים, אך הן עשויות לגרום להלם אנפילקטי בקרב אנשים עם רגישות לעקיצות. כמו כן, עקיצות באזור הצוואר עלולות לגרום לחנק במצבים נדירים. התיירת בסופו של דבר התייחסה לתקרית הלא נעימה והודתה כי לגנוב חלת דבש לא היה הרעיון הכי מבריק בעולם.

"שום דבר בעולם הוא לא בחינם – ובמיוחד לא הדבש של הדבורים", כתבה התיירת האלמונית. "היה רגע שהייתי בטוחה שאני עומדת למות כי השפה שלי לא הפסיקה להתנפח. זאת הייתה טעות לעשות את הדבר הזה".