לפני הכל, אנחנו נזהיר אתכם שבאמת מדובר פה בתוכן קשה ל... ובכן, עיכול.

ביקור שגרתי של גבר בשירותים קיבל תפנית אימתנית, כאשר גילה שחלק את הגוף שלו עם בעל חיים נוסף. קריטסדה רטפרצ'ום, צלם בן 44 מצפון-מזרח תאילנד, מספר שהוא בדיוק הוריד את בנו בביה"ס, לפני שניגש לעשות את צרכיו בשירותים. לטענתו, כשסיים, הוא הרגיש כאילו משהו "דבוק לו לישבן".

"בדיוק סיימתי לערוך כמה סידורים, כשחשתי שאני מוכרח לגשת לשירותים", סיפר הצלם בריאיון. "בזמן שישבתי שם, כל הזמן הרגשתי כאילו לא סיימתי. קמתי כדי לראות מה קרה ואז התברר לי שמשהו פשוט נתלה לי מהרקטום".

רטפרצ'ום מספר שהוא חשב בהתחלה שלתקרית היה קשר כלשהו לניתוח שעבר כמה ימים קודם לכן. הצלם היה בטוח שמדובר בשאריות של חוטי תפירה שנשארו מניתוח לכריתת התוספתן. למרות זאת, הוא הבין מהר מאוד שלא מדובר בחוטים, אלא בתולעת טפילית (Tapeworm).

מדובר למעשה בתולעת שטוחה וטפילית שחיה בתעלות עיכול של בעלי חיים שונים - ביניהם גם בני אדם. לרוב, התולעים מוצאות את עצמן בדרכי העיכול של הפונדקאי לאחר שזה בלע את הביצים שלהן (במים מזוהמים, בשר, פירות או ירקות נגועים).

רטפרצ'ום לא הספיק למדוד את האורך של התולעת האימתנית, אבל טען שזה הרגיש כאילו היא הייתה באורך של יותר מ-10 מטר. לאחר שהוציא אותה מהישבן שלו, הוא מיהר לצלם את הטפיל הדוחה מכמה זוויות. הוא אפילו הספיק לתעד את התולעת זזה על מיכל האסלה, לפני ששטף אותה בביוב. את התיעוד המזוויע הוא העלה לחשבון הפייסבוק שלו - שם הפוסט הפך לוויראלי עם קרוב ל-5,500 שיתופים ואינספור גולשים מצולקים לכל החיים.