"מישהו האכיל את התנין הזה ועכשיו הוא מאוד מסוכן": טיול חביב של אישה בנהר סילבר, פלורידה, דרום ארה"ב, הפך לסיוט כשהיא הבחינה בטורף אימתני שעוקב אחריה במים. ויקי רימי בייקר העלתה מאז לחשבון הפייסבוק שלה תיעוד של ההיתקלות המבהילה ואפילו טענה שהתנין ניסה לנשוך את הגלשן שלה.

"מה אתה עושה?", אומרת בייקר לתנין, שאורכו מוערך ביותר מ-3 מטרים. "התרחק ממני, התרחק ממני!". בסרטון שהעלתה לחשבון הפייסבוק שלה אפשר לראות כיצד האישה המבוהלת נאלצת להשתמש במשוט שלה כדי להרחיק את בעל החיים העצום – אבל זה רק מרגיז אותו. "גברת, אני ממליץ לך להתרחק", אומר גבר שהיה עד לתקרית ומוסיף, "בהתחשב בעובדה שזה רק הכעיס אותו".

בייקר העלתה סרטונים ותמונות מההיתקלות המבהילה לחשבון הפייסבוק שלה בשני פוסטים שהפכו מאז לוויראליים ברשת החברתית. בתיאור אחד הפוסטים שלה בייקר העלתה סברה שהתנין לא נרתע מנוכחותה כי הוא רגיל לקבל אוכל מאנשים.

"התנין ניסה לנשוך את הגלשן שלי", ציינה בייקר. "מישהו מאכיל אותו וזה הופך אותו ליותר מסוכן. הוא תנין ממש גדול". הפוסטים גרפו מאז מאות תגובות מהגולשים, חלקם טענו שהם כבר נתקלו בתופעה של תנינים "ידידותיים" באזור נהר סילבר.

"יש הרבה תנינים גדולים בנהר הזה", ציינה אחת הגולשות. "אני חותרת מנוסה שגרה בפלורידה ועברתי כבר ברוב הנהרות במדינה. אני חייבת לציין שתמיד חששתי לחתור בנהר סילבר. לדעתי אנשים שחיים שם באזור באמת מאכילים את התנינים".