תקרית מבהילה בספארי בטקסס שם ג'ירפה לקחה ילדה בת שנתיים היישר מזרועות אמה. התקרית ארעה בתחילת השבוע במרכז לחיות הבר "פוסיל רים" (Fossil Rim) בעיר גלן רוז, כ-103 ק"מ דרומית-מערבית לעיר דאלאס, כאשר סיירה רוברט ובתה, פייסלי, ישבו בחלקו האחורי של טנדר והאכילו את בעלי החיים. לפתע, הג'ירפה תפסה את חולצתה של בת השנתיים והרימה את הילדה באוויר.

ג'ייסון טוטן, אביה של פייסלי, נהג בטנדר בזמן התקרית. בשיחה עם חברת החדשות KWTX, הוא תיאר את הרגעים המבהילים ואמר: "עצרנו כדי להאכיל את הג'ירפות ואחת מהן ממש הייתה עם הראש שלה בידיים שלהן. פתאום, היא תפסה את פייסלי, הרימה אותה ולא יכולתי לראות אותה יותר".

לינדסי מרימן נסעה במכוניתה כמה מטרים מאחורי הטנדר של משפחת טוטן ובמקרה, בתה צילמה את כל התקרית. בתיעוד רואים את הג'ירפה מרימה את הילדה מהחולצה לרגע אחד ואז עוזבת אותה. "היינו במרחק שלוש מכוניות מאחורי הטנדר שלהם וראינו את הג'ירפה מרימה את הילדה מהחולצה", אמרה מרימן וציינה שבאותם רגעים אפשר היה לשמוע את סיירה צורחת באימה.

סיירה העלתה מאז לחשבון הפייסבוק שלה תיעוד מהביקור שלהם בספארי, כולל הסרטון של תקרית הג'ירפה. "אז נסענו לנו ל'פוסיל רים' והיה ממש-ממש כיף אבל... אני מאוד לא ממליצה לכם לשבת בחלקו האחורי של הטנדר", היא כתבה בתיאור הפוסט.

האם סיפרה מאוחר יותר ל-KWTX שלדעתה הג'ירפה לא התכוונה לפגוע בבתה והיא תפסה את חולצתה בטעות. לדבריה, חיית הבר עזבה אותה ברגע שהיא צעקה ולמרבה המזל, בתה שרדה את התקרית ללא פגע.