גורילת הרים במשקל 222 קילוגרמים המתקרבת אליכם בהתרגשות יכולה להיות מחזה מאיים, אבל לא כשמדובר באח אבוד שלא ראיתם במשך שלוש שנים. קשו ואלף נולדו בגן החיות בדאבלין (אירלנד) והופרדו כשקשו נשלח לתכנית הרבעה בגן החיות בלונדון. לאחר שהתגלה כי הוא עקר הוא הועבר לספארי המקומי יחד עם שלוש נקבות בתור הזכר הדומיננטי. קשו הפך למנהיג הלהקה וצמח מגורילה שחורת גב למנהיג כסוף-גב אמיתי.

חיבוק האחים הגורילים
שלא תגמור לי כמו מוטי בננה בציריך | צילום: telegraph.co.uk

בשלוש השנים שהם לא התראו, קשו בן ה-13 גדל כאמור לממדים עצומים והפך להיות מנהיג הגורילות בספארי. אלף, הצעיר ממנו בארבע שנים, עדיין לא התבגר וזו הסיבה שהוא שוקל כשליש ממנו. לעיני המצלמה נתן קשו לאחיו הצעיר חיבוק גדול באחת הסצינות המרגשות שנראו לאחרונה בספארי של ווילטשיר (אנגליה) השניים אפילו לחצו ידיים בעסקה שעלתה לספארי כ-19 מיליון שקלים.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

חיבוק האחים הגורילים
בונא גדלת, אתה חורש על חדר הכושר? | צילום: telegraph.co.uk
חיבוק האחים הגורילים
דברים קצת השתנו מאז שהלכת | צילום: telegraph.co.uk

מארק טיי, האחראי על הגורילות, מספר שגם לצוות היו את החששות שלו: "לא היינו בטוחים שהאחים בכלל יזהו אחד את השני עם כל ההבדלים החיצוניים ביניהם אבל ברגע שהם נפגשו אפשר היה לראות את הזיהוי בעיניהם. הם התרגשו מאוד ואפילו התקוטטו בצורה אלימה, כמו שאח גדול מציק לאח קטן".

"האמת שהופתענו", מודה טיי. "לראות גורילה כסופת-גב מתנהגת בצורה ילדותית שכזאת זה מראה די נדיר". כמו שאפשר לראות בתמונות, החיוך שיש על פרצופו של קשו אומר הכל. מי אמר שהם לא אנושיים?

(מקור)