טרגדיה באינדונזיה שם אם ל-4 מתה בהיתקלות עם טורף אימתני. הקורבן, פָרידַה (50), עשתה את דרכה לשוק בקלמפאנג (Kalempang), דרום סולאווסי, כשלפתע היא הותקפה על ידי נחש פיתון. התקרית אירעה ביום חמישי האחרון, כך לפי כלי התקשורת המקומיים, וגופתה נמצאה בתוך הזוחל כמה ימים לאחר מכן.

תושבי האזור תיעדו את רגעי האימה בהם משלחת החיפוש חילצו את גופתה של פרידה מהקיבה של הנחש, שאורכו הוערך ב-3 מטרים. בסרטון הקשה לצפייה אפשר לראות שהיא נבלעה בשלמותה יחד עם הבגדים שהיא לבשה באותו יום גורלי. גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שבת ה-50 נמצאה עם חתכים עמוקים ברגלה, ככל הנראה אחרי שננשכה על ידי הפיתון. לפי ההערכות, הנחש חנק אותה למוות לפני שבלע את גווייתה.

מותה של פרידה זעזע את תושבי האזור, שדיווחו כי זו הפעם הראשונה שמישהו מהסביבה נהרג כתוצאה מתקיפת נחש פיתון. בעלה של הקורבן, נוני, התייחס לטרגדיה ואמר: "אני מרגיש נורא שנתתי לה לצאת ליער לבדה. אם הייתי שם באותו יום, הנחש לעולם לא היה מעז לגעת בה. אני לא יכול להפסיק לחשוב על כמה שהיא סבלה ברגעיה האחרונים. אני מצטער בשביל כל המשפחה שלנו".

סוארדי רוסי, ראש הכפר שבו גרה פרידה, ציין בעקבות הטרגדיה שהרשויות הזהירו את תושבי הסביבה מפני נחשי הפיתון המצויים ביערות והוסיף: "אסור שנשים יצאו לג'ונגלים לבדן. זה מסוכן". גופתה של פרידה הועברה מאז לבני משפחתה.

נציין שזו לא הפעם הראשונה שאישה נבלעה על ידי פיתון בג'ונגלים של אינדונזיה. בשנת 2022, בת 54 ממחוז ג'אמבי נעלמה אחרי שיצאה מביתה כדי לאסוף גומי ביערות. כמה ימים לאחר מכן, משלחת חיפוש מצאה את גופתה בקיבה של הנחש.