תושבת מדינת פנסילבניה נחרדה לגלות שנחיל של צרעות התמקם בעליית הגג שלה. ברט דיוויס, מדביר מקומי המוכר גם בכינוי Hornet King (מלך הצרעות), חשף את פרטי המקרה בחשבון האינסטגרם שלו בסרטון שהפך לוויראלי ברשת החברתית. לדבריו, לבעלת הבית נודע על קן הצרעות לאחר שאחת מהן עקצה אותה באמצע הלילה.

"היא קפצה מהמיטה, הדליקה את האור וראתה שהחדר שלה מלא בצרעות Yellow Jacket", ציין דיוויס. "היא התקשרה אליי כדי שאני אמצא את הקן ואוציא אותו". בהמשך, הוא ציין שבדיקה קצרה העלתה שהנחיל התמקם ברצפת עליית הגג שלה, ממש מעל תקרת חדר השינה שלה. בתיעוד אפשר לראות כיצד הוא חותך את הרצפה ואינספור צרעות מתחילות להתעופף החוצה.

View this post on Instagram

A post shared by Hornet King (@hornet_king_official)

"זה היה בשלב מאוחר יותר של העונה אז היו שם גם זכרים ומלכות אחרות, לא רק צרעות פועלות", ציין דיוויס. המדביר השתמש בשואב אבק כדי להיפטר מהחרקים המעופפים ולאחר מכן, הוציא את מה שנשאר מהקן – שהיה מלא בזחלים וגלמים. בהמשך, הוא אטם גם את החור ממנו הצרעות יצאו לחדר השינה של בעלת הבית.

הסרטון עלה לחשבון האינסטגרם של דיוויס בתחילת החודש ונצפה מאז יותר מ-6.1 מיליון פעמים ברשת החברתית. כמו כן, הוא גרף קרוב ל-170 אלף לייקים ויותר מ-1,500 תגובות, הרבה מהן מגולשים שנחרדו מעצם המחשבה של קן צרעות בתקרה. "הייתי שורף את הבית", כתב אחד הגולשים. אחרים המחישו את התחושות שלהם בסרטוני גיף (GIF) בהם רואים אנשים משתמשים בלהביור. גולש אחר הוסיף: "להתעורר ולמצוא מאות צרעות בחדר השינה זה כנראה הסיוט הכי גדול שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Hornet King (@hornet_king_official)

הסרטון עורר גם דיון בנוגע לשיטת העבודה של דיוויס – ספציפית לגבי זה שהוא חתך את רצפת העץ המלא בעליית הגג. "היית חייב לחתוך ככה את הרצפה?", תהה אחד הגולשים. גולש נוסף טען שהיה עדיף לחתוך את לוח הגבס של התקרה, כי הרבה יותר קל להחליף אותו. אחרים בינתיים צידדו במדביר. "אם הייתי מתעוררת באמצע הלילה וחדר השינה שלי היה מלא בצרעות, כנראה שהייתי שורפת את כל הבית", כתבה אחת הגולשות. "שיחתוך מצידי את כל רצפת העץ בבית".