"הנבואה כולה מדברת עלינו, על המאבק של אלוהים נגד לוציפר": מטיף אוונגליסטי עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות התייחס לעימות האחרון של צה"ל בגבול לבנון עם חוליית המחבלים של חיזבאללה– וטען שכל התקרית היא חלק מנבואה תנכ"ית שמזהירה מפני סוף העולם הקרב.

המטיף פול ביגלי העלה לאחרונה לערוץ היוטיוב שלו, המונה יותר מ-300 אלף מנויים, סרטון ובו הוא מנתח את העימות בגבול הצפון וטוען כי הוא מהווה הוכחה לכך שהקץ מתקרב. "בתנ"ך כתוב בפירוש כי ישראל תהיה נתונה למתקפה שתבוא מצד לבנון", אמר ביגלי בסרטון, לפני שציטט את פרק יא' בספר זכריה. "'פְּתַח לְבָנוֹן, דְּלָתֶיךָ; וְתֹאכַל אֵשׁ, בַּאֲרָזֶיךָ', נכתב כבר בפסוק הראשון. הפרק ממשיך: 'לֹא אֶחְמוֹל עוֹד, עַל-יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ--נְאֻם-יְהוָה; וְהִנֵּה אָנֹכִי מַמְצִיא אֶת-הָאָדָם, אִישׁ בְּיַד-רֵעֵהוּ וּבְיַד מַלְכּוֹ, וְכִתְּתוּ אֶת-הָאָרֶץ, וְלֹא אַצִּיל מִיָּדָם'".

 

 

ביגלי טוען כי הפסוקים בפרק יא' מנבאים את השתלטות חיזבאללה על לבנון, כמו גם את נפילת ארגון הטרור כתוצאה מעימות עם צה"ל. "המתקפה הזאת הפכה אותם לצאן בדרך לשחיטה", אמר המטיף. "הם התפרצו לדלת שהם לא היו צריכים".

האמריקאי הוסיף כי הפסוקים בספר זכריה מתארים גם כיצד אלוהים יבוא להגנתה של ירושלים מול מספר צבאות שינסו להשמידה. לטענתו, המתיחות בגבול צפון היא רק סממן נוסף לבואה של האפוקליפסה, יחד עם סממנים נוספים כמו התפרצות הקורונה, כוכב השביט שנראה בשמים וממטרי כוכבים שנצפו בשבועות האחרונים.

 

 

זוהי לא הפעם הראשונה שביגלי מתייחס לאחרית הימים בערוץ היוטיוב שלו. בפברואר של השנה שעברה, המטיף טען שנחיל הארבה שפלש למצרים הוא סימן לאחרית הימים ואמר: "זוהי אזהרת נבואה! לא נראתה מגפה כזו באזור מאז ימי בראשית ואם הם לא יצליחו להשתלט עליה, אז זה סימן – ואם תשאלו אותי, זה בהחלט סימן!". למרות זאת, כולנו עדיין כאן ולכן, קחו את כל מילה שיוצאת לו מהפה בעירבון מוגבל.