האם נמצא הילד שחזה את הקורונה? סרטון מאוגוסט 2019 מסקרן את הרשת, לאחר שצולם בו אסטרולוג הודי בן 14 המכונה "אביגיה", החוזה לפי הכוכבים כי סכנה גדולה עומדת להתרחש בעולם בתקופה שבין נובמבר 2019 ועד אפריל 2020. הסרטון הפך בשבועות האחרונים לפופולרי במיוחד ומשך את עיניהם של יותר מ4.5 מיליון צופים מודאגים, אשר טוענים בחלקם שמדובר בנביא הקורונה.

יש לציין כי אומנם אביגיה הצליח לחזות נכון את התאריכים ואת ההשפעה הרחבה של התופעה על העולם, אך שאר התחזית שלו קצת פספסה את המציאות. בסרטון שלו מדבר אביגיה על מלחמה ביולוגית אזורית שתתרחש באזוריים בעייתים במיוחד כמו הגבול של פקיסטן - הודו, אשר נחשב כבר שנים לאחד הגבולות הנפיצים ביותר, ואיראן - אשר כבר נמצאת בסכסוך מתמשך עם ארה"ב וישראל. בנוסף חזה אביגיה את עליית מחירי הדלק אשר לא קרתה אלא להיפך - המחירים רק נפלו משמעותית מאז תחילת הקורונה. נקודה בה אביגיה כן הצליח לפגוע היא הפגיעה הכלכלית של התופעה על תחום התעופה והרכב אשר נפגעו רבות מהנגיף.

מאז שהפך לסנסצית רשת הנביא ההודי הצעיר הוציא שני סרטונים נוספים שמתייחסים מפורשות לקורונה ובהם ניסה לחזות את עתיד האנושות. בסרטון הראשון הסביר כי כאשר התייחס למלחמה ביולוגית הוא בעצם דיבר על המלחמה של האנושות נגד נגיף הקורונה וציין את התאריך ה-29 במאי בתור נקודת מפנה בו מספרי החולים רק ילכו וירדו. מאוחר יותר הוציא אביגיה סרטון נוסף וקודר הרבה יותר. ראשית הוא תיקן את עצמו והסביר שדבריו לא הובנו - הקורונה לא תיגמר ב-29 במאי אלא נחווה רק ירידה במספר החולים לכמה ימים ולאחריה נחזור למצב הנוכחי, לפי התחזית שלו הירידה האמיתית בהתפשטות המחלה תקרה רק לקראת תחילת יולי. אך התחזית הקודרת של אביגיה לא נגמרת שם והוא מדבר גם על התפשטות של נגיפים נוספים גם אם נמצא פתרון לקורונה: "ייתכן שנמצא חיסון לקוביד-19. אבל נגיפים נוספים יגיעו, סופר-נגיפים יגיעו".

באחד מהסרטונים ניסה להסביר הצעיר את הסיבות לנגיף ואמר: "אנחנו בני האדם הרסנו את הטבע ועכשיו הטבע מלמד אותנו שיעור. אי אפשר לברוח מהקארמה".

אז מתי תגיע אנחנו צפויים לחזות במגפה הבאה? ובכן, לפי ההודי הצעיר זה יקרה ממש בקרוב, ב-20 בדצמבר 2020 תגיעה המגפה החדשה והיא תהיה קטלנית יותר מהקורונה ותחזיק עד ה-31 במרץ 2021. 

אז האם אנחנו צריכים לדאוג לגבי עתיד האנושות? בכמה כלי תקשורת במזרח הרחוק מבקרים את אביגיה ומסתייגים מהתחזיות שלו. ישנם אפילו כאלה הטוענים שאביגיה חוזה אסונות אפוקליפטיים באופן תדיר והסיבה שפגע היא מקרית לחלוטין וכי המאמינים בתחזיות אסטרולוגיות נוטים להאמין רק בתחזית האחת שכן פגעה ולא בכל התחזיות שהתבדו לאורך הזמן. אז האם האסטרולוג באמת רואה את העתיד בכוכבים או שהוא משתמש בנגיף כדי לצבור פרסום ורווחים מסרטי היוטיוב שלו? כרגע כלי תקשורת בעולם שניסו לפנות אליו לא הצליחו לקבל ממנו תגובות ולנו כל מה שנותר הוא לחכות, להשאר בבית ולקוות שהנגיף יעלם מחיינו כמה שיותר מהר.