במהלך ריאיון לערוץ היוטיוב ApexTV, אשר מסקר כבר כמה שנים את נושא הנסיעה בזמן, גבר שהזדהה בתור "קספר" חשף לראשונה כיצד נראה מזון מן העתיד.

"זהו המזון שאנחנו אוכלים בעתיד", סיפר קספר למצלמה. לטענתו, מדובר בטבליה מיוחדת שנוצרה על מנת לפתור את משבר הרעב בעולם ובה יש את כל הערכים התזונתיים שחשובים לבני אדם. "טבליה אחת מסוגלת להזין אדם ליום שלם. במקום לאכול כמה ארוחות לאורך היום, כל מה שאתה צריך זה טבליה אחת" - נראה קצת כמו כדוריות קלקר ששמים במשלוחים, אבל מה אנחנו מבינים?

קספר טוען שהוא חזר אחורה בזמן אל תקופתנו משנת 2075. לטענתו, הוא סוכן ממשלתי שנשלח למפות את העבר. בזמן שהוא לא עסוק בעיסוקיו הממשלתיים, הוא נוהג להתראיין לערוץ היוטיוב לגבי פועלו ולאחרונה, הוא חשף את צנצנת המזון שהוא הביא איתו מהעתיד.

הנוסע בזמן המסתורי הוסיף שעליו להיזהר מאוד עם המזון, שכן התרכובת שלו סודית ביותר והוא לא יכול להרשות לעצמו לחשוף יותר מדי מידע בנושא. "אסור שהציבור ינתח את הטבליות הללו, כי זה עשוי ליצור פרדוקס בעתיד", סיפר קספר. "לא אמורה להיות לכם את הטכנולוגיה הזו בזמן הזה. בבוא העת, תהיה לכם את הטכנולוגיה הזו ואתם תראו שמה שאני אומר זאת האמת" - אוקיי, נמתין בסבלנות.

קספר
אזהרת ספוילר: תיעוד של לוס אנג'לס מתחת למים | צילום: none, youtube

זוהי לא הפעם הראשונה שקספר מתראיין לערוץ ApexTV. בעבר, הוא סיפר לעורכי הערוץ קצת על החיים בקליפורניה בשנות ה-70 של המאה ה-21. לטענתו, עד שנת 2075, העיר לוס אנג'לס תהיה מתחת לפני הים בגלל הנזקים של ההתחממות הגלובלית - ובסרטון הנוכחי הוא אף סיפק תמונה מן העתיד כהוכחה גם לזה.

למען האמת, הרעיון של גלולות שמכסות את כל התזונה שבני אדם צריכים הוא לא מופרך ובעבר אנשים העוסקים בתחזיות שיערו שכך באמת יראה העתיד. אפרופו העתיד - הנה עוד תחזיות של מומחים לדברים מטורפים שיקרו כבר בעשור הקרוב.