ביל קלינטון נשאל לאחרונה בתוכנית האירוח של ג'יימס קורדן מה דעתו לגבי "תופעות אוויריות בלתי מוסברות" – והתשובה שלו עשויה להפתיע אתכם. הנשיא ה-42 של ארה"ב סיפר שבמהלך כהונתו בשנות ה-90 הוא שלח את אחד היועצים הבכירים שלו אל "אזור 51" על מנת לוודא שהצבא לא מסתיר מפניו חייזרים.

"התשובה הקצרה והמאכזבת לשאלה הזו תהיה 'אני לא יודע'", אמר קלינטון בנוגע לתופעות אוויריות בלתי מוסברות. "למרות זאת, כשהייתי נשיא ראש המטה הכללי שלי היה ג'ון פדסקה – מעריץ מושבע של מדע בדיוני. יחד, עשינו כל שביכולתנו לגלות כל מה שאנחנו יכולים על תקרית רוזוול. מעבר לזה, שלחנו אנשים אל 'אזור 51' כדי לוודא שאין שם חייזרים".

קלינטון ציין בריאיון שהבסיס הסודי, לפי הגדרתו הרשמית, הוא המקום שבו חיל האוויר האמריקאי מפתח טכנולוגיה מיוחדת כדי להסתיר מטוסים מפני מכשירי רדאר. לטענתו, זו הסיבה שלא מאפשרים לאיש להיכנס לשם ללא סיווג בטחוני. הנשיא לשעבר אז הבהיר: "אין חייזרים ב'אזור 51', ככל שאני יודע". למרות זאת, הוא ציין שזה לא בהכרח אומר שאין חיים מחוץ לכוכב הלכת שלנו.

קלינטון סיפר שפעם אחת, במהלך ביקור שלו במצפה הכוכבים וו. מ. קק שבהוואי, הוא שוחח עם שורת מדענים לגבי הסיכויים שחיים יכולים להתקיים מחוץ לפלנטה שלנו. לטענתו, מדובר בדיון פופולרי מאוד בקרב החוקרים, כאשר חלקם טוענים שהסיכוי עומד על 85% – ואחרים סבורים שהסיכוי עומד על 95%.

"יש הרבה מסתורין שם בחוץ", הוסיף הנשיא לשעבר. "זאת אחת הסיבות שאנחנו חייבים לשמור על כוכב הלכת שלנו. אני חושב שאנחנו צריכים לשמור עליו כל עוד אנחנו יכולים. יש המון דברים שאנחנו פשוט לא יודעים על היקום הזה".

נציין שזו לא פעם ראשונה שנשיא אמריקאי מתבטא לגבי חייזרים בתוכנית האירוח של ג'יימס קורדן. במאי של השנה שעברה, ברק אובמה נשאל על ידי אחד המוזיקאים בתוכנית על סרטוני עב"מים שצצים להם ברשת כל כמה זמן. על כך הוא ענה: "בכל הנוגע לחייזרים, יש כמה דברים שאני פשוט לא יכול להגיד לכם בזמן שאני בשידור".