"אני משוכנע שהממשל האמריקאי מסתיר מהציבור ראיות על קיומם של חייזרים": גארי מק'קינון עלה לכותרות לפני 20 שנה כאשר הואשם על ידי סוכנות החלל האמריקאית (נאס"א) שפרץ לרשת המחשבים שלהם. בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה, ההאקר בן ה-56 תיאר איך הצליח להיכנס לאחת התיקיות השמורות של הסוכנות ולטענתו, למצוא שם תמונה של כלי תעופה מעולם אחר.

האובססיה של מק'קינון עם חייזרים ונאס"א החלה בתחילת שנת 2001, אז הוא שמע את דונה הייר, עובדת לשעבר בסוכנות החלל, טוענת שנהגה לערוך תמונות לוויינים ולמחוק עב"מים. על כן, ההאקר פרץ לרשת המחשבים שלהם במטרה לאמת את דבריה.

מק'קינון מספר שכשהצליח לחדור למסוף של נאס"א, הוא מצא ארבע תיקיות תחת הכותרות: מסוננות, לא מסוננות, מעובדות ו-raw (כלומר, תמונות גולמיות). לטענתו, הוא הצליח לראות לפחות תמונה אחת לפני שנזרק מהמערכת ובה כלי תעופה בצורת סיגר לא מהעולם הזה.

View this post on Instagram

A post shared by theXmysteries (@thexmysteries2)

"הייתי המום למצוא את התיקיות האלה שהכילו אלפי תמונות", סיפר לאתר ה-Sun. "היום זה כבר בגדר עובדה שיש עצמים בלתי מזוהים שמתעופפים בשמיים שלנו ואין לנו מושג מה הם. יותר מזה, זאת עובדה שיש גורמים בצבא, במודיעין ובקהילת המדע שחוקרים את התופעות האלה".

מק'קינון פרץ ל-97 מחשבים של הממשל האמריקאי, לפני שזהותו נחשפה במרץ של 2002. משרד המשפטים טען אז שההאקר הבריטי גרם לנזקים בשווי של 700 אלף דולר ורצו לכלוא אותו לעשרות שנים בכלא. הממשל הבריטי הסכים להסגירו לאמריקאים בשנת 2006, מה שהוביל למאבק משפטי שארך 6 שנים.

באוקטובר 2012, תרזה מיי, אז מזכירת המדינה, ביטלה את הוראת ההסגרה של מק'קינון לאחר שהוא אובחן עם תסמונת אספרגר. זמן קצר לאחר מכן, קיר סטארמר, מנהל התביעה הציבורית דאז, הודיע שההאקר לא יישפט על מעשיו.

גארי מאמין עד היום שהממשל האמריקאי מחזיק כלי תעופה מעולמות אחרים ומסתיר את המידע מהציבור – בין אם זה בגלל שהמין האנושי עדיין לא מסוגל להבין את הטכנולוגיה הזו או כי הממשל רוצה להשתמש באותם אמצעים סודיים. בינתיים, בנאס"א מאז ועד היום ממשיכים להכחיש את קיומן של אותן תיקיות במחשבים שלהם.


זו לא הפעם הראשונה שמישהו טען שהממשל האמריקאי מסתיר סודות לגבי חוצנים. בדצמבר האחרון, אורי גלר התראיין בנושא ואמר שמדענים מסוכנות החלל האמריקאית חשפו בפניו חתיכה מכלי תעופה חייזרי עוד בשנות ה-70. לאחר מכן, הוא הובל לאחד המחסנים בבסיס ושם ראה דברים שהוא לא יכול לדבר עליהם.

View this post on Instagram

A post shared by Uri Geller (@theurigeller)

"נכנסנו לבניין שלא היה עליו שֵם או מספר ושם, ירדנו שלוש קומות של מדרגות", סיפר. "הביאו לנו מעילים כבדים וכתומים של המשלחות באנטארקטיקה. הוא פתח את דלת כבדה ועבה, ואני לא יכולתי להאמין למה שראיתי שם. ראיתי שם דברים שאני לא יכול לדבר עליהם אבל אני יכול לומר לכם דבר אחד: מה שראיתי שם, אני ידעתי על קיומו מאז שהייתי בן 5".