קונספירציה נאצים
היסטוריה יותר מטורפת מהמציאות | צילום: bibliotecapleyades

נכון הנאצים? אז נכון היה בהם משהו קצת לא אנושי? אז יכול להיות שזה בגלל שעזרו להם חייזרים. תאוריות קונספירציה רבות סובבות סביב הנאצים והרייך השלישי, אולי כמנגנון שנועד להסביר, ולשים בתבניות מוכרות את מעשיהם הבלתי נתפסים. כנראה הרבה יותר קל לעכל הסבר על-טבעי, איזשהו שחקן שלישי חוצני ששלט מרחוק, מאשר להבין את הרוע האנושי. הקונספירציה החייזרית מדברת על טכנולוגיה חוצנית שהגיעה לידיהם של הנאצים ובעלי בריתם, שבעזרתה כמעט ניצחו במלחמת העולם השנייה וכבשו את העולם. איך היא הגיעה לידם? איך בכל זאת הובסו? והאם הנאצים בכלל עדיין מסתתרים בבסיס צבאי באנטרקטיקה? זהו החלק הראשון של הסיפור האמיתי, כביכול, של מלחמת העולם השנייה.

אגודות סודיות וסיאנסים עם שדים

קונספירציה נאצים
סמל אגודת הת'ול עם צלב הקרס | צילום: bibliotecapleyades

לאחר מחלמת העולם הראשונה, פגש רב-טוראי במיל' צעיר בשם אדולף היטלר, באדם בשם דיטריך אקהרט. מוציא לאור עשיר ועורך בחברת ספרים אנטישמיים. בנוסף, אקהרט היה חבר בדרגה הכי גבוהה בכת מיסטית בשם "אגודת הת'ול", שיוסדה ב-1918 בגרמניה ועסקה בתורת הנסתר. היטלר צורף לאגודה זו שערכה סשנים קבועים של סיאנסים במטרה ליצור קשר עם שדים ולהביא לעלייתו של האנטי-כרייסט. במהלך אחד מאותם הסיאנסים, אקהרט האמין כי פגש ברוח שסיפרה לו כי הוא נפל בחלקו הכבוד לחנוך את ה"נבחר הגדול", גילומו הגשמי של האנטי-כרייסט. אקהרט היה משוכנע כי מדובר בהיטלר ולקח אותו תחת חסותו.

אקהרט הפך את היטלר לנואם כריזמטי, המסוגל להפנט המונים בדיבורו ובשפת גופו, ובנוסף לימד אותו את תורת הנסתר ואת הפולחן של הקסם השחור. אקהרט מת בשנת 1923 ונטען שאמר על ערש דווי: "לכו בעקבות היטלר. הוא ירקוד אבל זה אני שקבע את המוזיקה. אל תבכו עליי: השפעתי על ההיסטוריה יותר מכל גרמני אחר שחי בעולם".

קונספירציה נאצים
דיטריך אקהרט וקרל האושופר, חנכו את היטלר לתורת הנסתר | צילום: bibliotecapleyades

קרל האושופר וכדור הארץ החלול

החניכה של היטלר לא הסתיימה כאן. אחרי מותו של אקהרט פגש היטלר במורה רב עוצמה יותר מקודמו, קרל האושופר, פרופ' למדעי המדינה באוניברסיטת מינכן ששירת במודיעין הגרמני ביפן בזמן המלחמה. ביפן התקבל האושופר לאגודה הסופר סודית "הדרקון הירוק" והיה לאחד משלושת האירופאים היחידים שזכו לכבוד הזה. הוא לימד את היטלר את סודות הבריאה, על גזע אלים שחי באוטופיה מתחת לפני האדמה ב"כדור הארץ החלול", ושהוא יצר בהנדסה גנטית את הגזע הארי העליון. למעשה, האושופר אחראי על פיתוח תורת הגזע הנאצית.

hollow earth
בסוף הכל מתקשר לכדור הארץ החלול | צילום: HITANDRUN

האושופר היה משוכנע כי האטלנטים חיים עדיין מתחת לפני השטח בטיבט ושכנע את היטלר לנסות וליצור עמם קשר. מ-1926 ועד 1942 ארגן האושפר משלחות גרמניות לטיבט וככל הנראה הצליח ליצור קשר עם שוכני כדור הארץ החלול, ציוויליזיציה המוכרת בשם "אגרת'ה", מתישהו בתחילת שנות ה-30.

בינתיים יצרו היטלר והאושופר אגודה סודית חדשה  (הם מאוד אוהבים אגודות סודיות מסתבר), שלקחה אלמנטים משתי האגודות הקודמות ונקראה אגודת ה-וריל. למפגשים אלו הובאה מדיום כשרונית בשם מאריה אורסיק שהחלה לקבל מסרים בשפה בלתי מוכרת, שהצליחו לבסוף לפענח כמסרים שמגיעים משתי פלנטות מרחק 65 שנות אור מכדור הארץ במערכת הכוכבים אלדברן.

קונספירציה נאצים
האימפריה השומרית העניקה לנאצים ידע טכנולוגי מתקדם | צילום: bibliotecapleyades

הישויות שהתגלו כחייזרים מהגזע העליון

קונספירציה נאצים
חיילים דיווחו על כלי נשק בלתי אפשריים | צילום: bibliotecapleyades

המידע שהגיע אל אורסיק הגיע כביכול מחברה חייזרית בשם "האימפריה השומרית" (כן, כמו חברינו בתנ"ך), אותו גזע שהגיע למערכת השמש שלנו לפני כ-500 מיליון שנים ויצר את התרבות השומרית, עליה נמנים בני אטלנטיס שיצרו, אם לא שכחתם, את הגזע הארי. בין אם אדם מהגזע העליון התממש מול עיניהם של היטלר והאושופר דרך המתקשרת במפגשי האגודה, או שנפגשו באדם עליון מכדור הארץ החלול, ברור שהיטלר פגש באחד, כבשיחה עם הרמן ראושינג, מושל דנזינג אמר לו: "אספר לך סוד, פגשתי באדם החדש. הוא עשוי ללא חת ואכזרי. אני מפחד ממנו".

קונספירציה נאצים
"פו-פייטרס", לא הלהקה, התופעה | צילום: bibliotecapleyades

את הידע והטכנולוגיה לבניית כלי המלחמה המתקדמים שהציגו הנאצים במלחמת העולם השנייה, רכשו ככל הנראה מאותן ישויות חוצניות אלו. כלי הנשק זכו לכינוי Wunderwaffe (כלי הנשק הפלאיים), ושיתוף הפעולה הבין-גלקטי התפתח לעבודה ממשית, כתף-אל-כתף, של מדענים נאצים וחייזרים. במהלך המלחמה נצפו על ידי חיילים משני הצדדים תופעות מוזרות ואנומליות בלתי אפשריות, שיוחסו לאחר מכן כהזיות משטח הקרב, וזכו לכינוי "פו-פייטרס" (כמו הלהקה!). דיווחים על צלחות מעופפות, כלי נשק משונים, ומתקדמים בהרבה ממה שאי פעם הומצאו עד אז על ידי האדם.

_OBJ

אז עם כל הכוח הזה והיתרונות הברורים שהיו לנאצים, איך הם בכל זאת הפסידו במלחמה? האם זאת הייתה כוונתם של החייזרים כל הזמן זה? האם זאת חלק מתוכנית על של החייזרים לכבוש את כדור הארץ? והאם בכלל הנאצים מסתתרים בבסיסים סודיים על באנטרקטיקה ועל הירח ומחכה לשעת השין כדי לחזור ולהקים את הרייך השלישי מחדש? כל זאת ועוד בקרוב בהיקס, בחלק השני של ההיסטוריה הסודית של הנאצים.