טייס פרטי מארה"ב הסעיר את קהילת ציידי העב"מים ברשת, אחרי שפרסם שורת תמונות שצילם מעל "אזור 51" – וביניהם גם האנגר מטוסים עם אובייקט מסתורי בתוכו. תמונותיו של גבריאל זייפמן הפכו לאחרונה לוויראליות בקהילות הקונספירטורים ברשתות החברתיות, שם גולשים רבים עדיין מנסים להבין האם הטייס הצליח לתעד עב"ם בתוך הבסיס הסודי.

התמונות צולמו במהלך טיסה שערך לפני כשבוע וחצי עם מטוס מסוג "Cessna 150". זייפמן חג בסביבת מטווח חיל האוויר נליס (NTTR) ובסמוך לבסיס הסודי של חיל האוויר המוכר לרוב בכינוי "אזור 51".

הטייס צילם עשרות תמונות מהאזור ואפילו קטע וידיאו באורך של יותר משעתיים שעלה לחשבון היוטיוב שלו. למרות זאת, התמונה שריגשה את רוב הגולשים הייתה זו של סככת מטוסים שדלתה הושארה פתוחה ובפנים עמד עצם כלשהו בצורת משולש.

"אזור 51" הוא בסיס של חיל האוויר האמריקאי שמסווג כסודי ביותר. על פי התיאור הרשמי שלו, מדובר במתחם סודי לפיתוח וניסוי של כלי תעופה צבאיים. אף על פי כן, לאורך השנים נקשרו אליו שלל תאוריות קונספירציה – העיקרית ביניהן גורסת שזו המתחם שבו רשויות הביון האמריקאיות שומרות את העב"מים שהתרסקו בשטחי ארה"ב.

בפברואר של השנה שעברה, הרשת געשה בעקבות פרסום ראיון שריצ'רד דולן (סופר וחוקר שמתמחה בעב"מים) ערך עם סוכן CIA לשעבר שטען שנחשף לחייזרים בתוך הבסיס הסודי. לטענתו, הוא ראה בתוך הבסיס הסודי מגוון כלי תעופה מסתוריים, אשר נתפסו, לכאורה, על ידי הצבא האמריקאי. בין כלי התעופה הללו, הוא ראה גם את ה"צלחת מעופפת" המפורסמת שהתרסקה ברוזוול, ניו מקסיקו, בשנת 1947.

טענה נוספת שהועלתה על ידי הסוכן והדהימה אנשים הייתה שהוא וקולגה מהסוכנות נלקחו למתחם מסוים בתוך הבסיס – ושם הם ראו חייזרים חיים. מאז הריאיון, אותו סוכן מת כתוצאה מסיבוכים רפואיים. רבים מתייחסים לעדותו בערבון מוגבל.

באשר לתמונות של גבריאל זייפמן? ובכן, התגובות אליהן היו חלוקות. מצד אחד היו אלו שסברו כי ייתכן שמדובר בכלי תעופה חייזרי ומצד שני, היו לא מעט ספקנים בתגובות שטענו שלא ניתן להבין דבר מהתמונה.

מה אתם אומרים: זה כלי תעופה חייזרי או סתם מטוס ששכח לסגור את הדלת?