אדם אשר מכנה את עצמו "מייקל פיליפס" הסעיר את הגולשים ברשת, לאחר שטען כי הוא נוסע בזמן עם מידע חדש בנוגע לפיגועי ה-11 בספטמבר. פיליפס חשף את הפרטים במסגרת ריאיון שהוא ניהל לערוץ היוטיוב Apex TV, אשר מרבה להעלות תוכן הנוגע לנסיעה בזמן (כמו עם הבחור הזה, שהביא איתו תמונה משנת 6,000).

פיליפס מספר בתחילת הריאיון כי הוא הפך להיות נוסע בזמן במהלך שירותו במודיעין הבריטי. למעשה, הכל התחיל אחרי שהוא התגייס לצבא כשהיה בן 18, בשנת 2061 (אגב, הוא נולד בשנת 2043, סתם בשביל לעשות לכם סדר בראש). כמה שנים מאוחר יותר, הוא גויס למחלקה במשרד הביטחון הבריטי שנקראת "מחלק 18". על פי עדותו, העיסוק הרשמי של המחלקה היה איסוף מודיעין ותצפיות, אבל בפועל אנשיה עסקו במשהו אחר לחלוטין – נסיעה בזמן (בוודאי ניחשתם).

מייקל פיליפס (צילום: Youtube/Apex TV)
"טיטור עצר מלחמת אזרחים באמריקה" | צילום: Youtube/Apex TV

"הם לקחו אותי להאנגר ובתוכו ראיתי אובייקט עגול בגובה של 2.5 מטרים", הוא מספר, "מסתבר שזאת הייתה מכונת זמן". פיליפס טוען כי מה שאנחנו מגדירים בימינו כעב"מים, הם למעשה כלי תחבורה שנעים בחלל וגם בזמן – ובמילים אחרות, מכונות זמן. פיליפס מספר כי במסגרת עבודתו עם "מחלק 18" הוא נסע בזמן מספר פעמים. באחת הפעמים, הוא פגש נוסע בזמן אחר ששמו טיטור, אשר לקח חלק במשימה שהייתה גורלית לעתידה של ארה"ב המוכרת לנו כיום.

"טיטור עצר מלחמת אזרחים באמריקה, שהייתה אמורה לפרוץ בשנת 2008", מספר פיליפס, "הוא היה מעורב באותה תקופה עם בכירים בסוכנויות הביון האמריקאיות שהחליטו כי תושבי ארה"ב צריכים מאורע שיאחד את כל אזרחי המדינה, על מנת למנוע את מלחמת האזרחים". לטענתו, המאורע הזה היה פיגועי ה-11 בספטמבר. בהמשך, פיליפס מספר שטיטור נשלח אחורה בזמן לשנת 2000 כדי לוודא שהפיגועים אכן יתממשו. במילים אחרות, אם פיגועי ה-11 בספטמבר לא היו מתרחשים, אז ארה"ב הייתה מתדרדרת למלחמת אזרחים – ואם התרחיש הזה נשמע לכם מוכר, אז זה לא במקרה.

אם אתם עוקבים אדוקים של סדרת האנימציה הקומית איש משפחה, אז אתם בוודאי זוכרים את הפרק החמישי מתוך העונה העשירית: Back to the Pilot. אם לא, אז הנה תקציר העלילה: בריאן וסטואי חוזרים בזמן לפרק הראשון של הסדרה ששודר בתחילת שנת 1999. מאוחר יותר בפרק, מתברר שבריאן סיפר לגרסתו מן העבר על פיגועי ה-11/9, במטרה שהוא ימנע אותם ויזכה בתהילת עולמים – אבל אז מסתבר שזאת הייתה החלטה נוראית. בעקבות מניעת הפיגועים באותו יום, ג'ורג' וו. בוש מפסיד את הבחירות ב-2004, מאגד מחדש את מדינות דרום ארה"ב ופותח במלחמת האזרחים השנייה. כתוצאה מכך, נהרגים 17 מיליון בני אדם (כולל סיזאר "הלוחש לכלבים" מילאן), שזה פחות או יותר כמו שפיליפס תיאר בריאיון שלו.

אם לוקחים בחשבון את המידע הזה, אז ישנן שתי מסקנות שניתן לגזור מעדותו של פיליפס: הראשונה - הוא ביצע פלגיאט חסר בושה בתוכנית שכבר מזמן איבדה את הרלוונטיות שלה. והשנייה - מישהו במערכת של איש משפחה מעורב באופן כזה או אחר עם שירות הביון האמריקאי או עם "מחלק 18" ודאג להנציח את המורשת של טיטור בסדרה. אנחנו מהמרים על האופציה הראשונה.