מאז עלייתה של סדרת הדוקו-פשע "חיות רעות" (או "טייגר קינג") לנטפליקס, צופים רבים מנסים להבין את התעלומה סביב דמותה של קרול בסקין, אשר נמצאת ביריבות עם ג'ו אקזוטיק עד שהוא נשלח לכלא בטענה שניסה לשכור את שירותיו של רוצח שכיר כדי להיפטר ממנה. בסקין בעצמה לא עוברת כדמות שהיא טלית שכולה תכלת, עם עבר הכולל בעל מנישואים שניים שנעלם מעל פני האדמה רגע אחרי שתכנן לעזוב אותה. אבל עכשיו אנחנו עומדים לסבך לכם את התעלומה אפילו יותר.

במהלך הסדרה, בסקין מדברת בקצרה על בעלה הראשון המתעלל, מייקל מורדוק, ומספרת שעזבה אותו לטובת בעלה השני. לאחר צפייה בסדרה, גולש הציע שבעלה הראשון של קרול הוא בכלל דמות שכולנו מכירים מהסדרה - ג'ף לואו, האיש שעזר להפיל את ג'ו אקזוטיק. ולמה כולם מרותקים מהתיאוריה הזו? שתי סיבות, הראשונה היא קודם כל הדימיון המדהים בין השניים:

הסיבה השנייה: ההיגיון של המניע. לפי התיאוריה, בסקין שילמה לג'ף כדי שיפליל את ג'ו. הוא קנה בכספה את גן החיות - אינטרס שהיה שלה, ואז הציע לג'ו את חברו כדי לרצוח את קרול. מלכתחילה, כך לפי התיאוריה, ג'ף הדריך את החבר "לחטוף רגליים קרות" ולא לעשות כלום לקרול - רק לקבל את התשלום שיפליל את ג'ו. 

הגולשים ששמעו אל תיאוריית הקונספירציה הזו בעיקר היו בשוק מהדמיון הרבה באמת בין התמונה של בעלה הראשון של בסקין לדמותו של ג'ף בסדרה. עם זאת - צר לנו לאכזב את הגולשים, אבל זה פשוט לא יכול להיות נכון. מייקל אמור להיות בן 81 ואלו ג'ף - אם הפרטים עליו נכונים - אמור להיות צעיר בהרבה, בן 67. אבל חייבים להודות שהדימיון אכן גורם לחשוב פעמיים, במיוחד כשמרגיש שאין כאן אף בן אדם לסמוך עליו לומר את האמת לאמיתה.