פרשת ההיעלמות של אם הריונית ושתי בנותיה קיבלה תפנית מזעזעת בארה"ב, כאשר גופותיהן של כולן נמצאו בסמוך לביתם, בסוף השבוע האחרון.

הכל התחיל ביום שני שעבר, כאשר כריסטופר ווטס דיווח לכוחות המשטרה של קולורדו כי שאנון, אשתו, נעלמה ביחד עם שתי בנותיו. בראיון לסוכנות ידיעות מקומית, הוא התייחס להיעלמות המסתורית וסבר שזה מתקבל על הדעת שאשתו ברחה יחד עם הבנות.

"ההיעלמות מדאיגה הרבה מאוד אנשים", הוא סיפר לרשת החדשות KMGH, "היא לא חוזרת אליי או אל אף אחד מחבריה. אני מקווה שהיא והבנות בסדר. האם היא הייתה מסוגלת להיעלם? יכול להיות. אבל אם מישהו מחזיק בהן בניגוד לרצונן, אז אני רוצה לעזור להן". כעת מסתבר שכבר באותו זמן שאנון ובנותיה לא היו בחיים – והבעל הוא החשוד העיקרי.

כריסטופר ווטס נעצר על ידי המשטרה לקראת סוף השבוע האחרון בחשד לרצח של בנות משפחתו. זמן קצר מאוחר יותר, סוכנים של היחידה לחקירות מיוחדות בקולורדו מצאו את גופותיהן של שאנון, בלה (בת ה-4) וסלסט (בת ה-3) בשטח ביתו של ווטס, אשר נמצא בעיירת פרדריק. נכון לעכשיו, אף גורם רשמי מטעם רשויות החוק לא התייחס לפרטי החקירה – אך כלי התקשורת של ארה"ב מדווחים כי מדובר באחת מפרשות הרצח המזוויעות בתולדות המדינה.

גורמים אלמונים מן המשטרה המקומית מסרו לכתבים של רשת KMGH כי בנות משפחתו של ווטס נמצאו חבויות בתוך חביות של נפט ודלק, אשר נלקחו ממקום העבודה של האב. נכון לעכשיו, ההערכות הן שהאב ניסה למסך את הריח של הריקבון בתוך הכימיקלים הדליקים. ג'ון קמפר, מפקד המחלקה לחקירות מיוחדות של קולורדו, התייחס להשתלשלות האירועים ואמר שמבחינתו מדובר בתוצאה הגרועה ביותר שניתן היה לדמיין.

גורמים במשטרה המקומית ומשרד התובע הכללי עדיין לא התייחסו למניע של הרצח וסירבו לדווח האם ווטס שיתף פעולה עם הרשויות. אף על פי כן, שני מקורות אלמוניים בתחנת המשטרה טענו כי ווטס הודה ברצח בזמן החקירה.

על אף שאין סיבה ברורה לרצח, מסתמן שהמניע היה כלכלי. על פי הדיווחים, ווטס פשט את הרגל לפני כ-3 שנים ודיווח על חוב של 70 אלף דולרים – רובם כתוצאה מהלוואות ללימודים אקדמאיים. רשויות החוק יחשפו את סעיפי האישום של האב ביום שני הקרוב. במידה והוא יואשם ברצח של שתי בנותיו ואשתו, הוא עלול לקבל גזר דין מוות.