טיסה במזרח הרחוק התדרדרה לכאוס, לאחר שאחת הנוסעות החלה להתעמת עם אנשי הצוות במטוס. בסרטון שתיעד את התקרית, ניתן לראות כיצד דיילים נאלצו בסופו של דבר לרתק את האישה במושבה, לאחר שזו החלה להשתעל בכוונה על פרצופה של אחת מנשות הצוות.

התקרית התחוללה על טיסה של חברת Thai Airways לעיר שנגחאי, סין. על פי הנוסע שצילם את הסרטון, העימות התחולל אחרי שהנוסעים נאלצו להמתין במושביהם כ-7 שעות בגלל נהלים חדשים של שדה התעופה, בצל התפרצות נגיף הקורונה. בשלב מסוים, אחת הנוסעות החלה להתפרע בטיסה ולדרוש מאנשי הצוות לפתוח את הדלתות. כשזו נענתה בסירוב, היא החלה להשתעל על הדיילת בכוונה.

צלם הסרטון כתב: "מנהל צוות הדיילים לא היה מוכן לשמוע את תלונותיה של הנוסעת והזהיר אותה. אחר כך התפתח עימות. הוא עמד לשים עליה אזיקים, אבל החליט לבסוף שלא לעשות את זה".

בתיעוד של התקרית ניתן לראות כיצד שני דיילים עם מסכות פנים וכפפות נחלצים לעזרתו של המנהל, שעה שאדם נוסף נשמע מפציר באישה "להישאר למטה" ו"להירגע בבקשה". הסרטון נצפה מאז קרוב לחצי מיליון פעמים וקיבל מאות תגובות – רובן המוחץ מבקר את התנהגותה של הנוסעת.

"צריך להכניס אותה לכלא", כתב אחד הגולשים. "להשתעל על מישהו בכוונה בזמנים כאלה זה פשוט חולני". אחרים גילו מעט יותר סימפטיה לנוסעת, אבל עדיין הסכימו שהתנהגותה לא הייתה מקובלת בשום צורה.

"אני מסוגל להבין את התסכול שלה", כתב גולש נוסף. "למרות זאת, להתנהג כך במצב כזה זה חוסר אחריות". הדיווחים מגיעים לאחר שמספר הנדבקים עבר את ה-110 אלף בני אדם, שעה שכמות האנשים שמתו לאחר שנדבקו בנגיף עומדת על יותר מ-3,800.