*אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעשוי להיות קשה לצפייה*

נהג אלמוני תיעד את הסיוט של כל הורה, כאשר מכונית חולפת התנגשה בעגלת תינוק והעיפה אותה היישר מידיה של האם. התקרית התחוללה ביום שישי בעיר אנרהודר, אשר במזרח אוקראינה. מריה טצ'נקו, האם בת ה-34, צולמה פוסעת במעבר חצייה מקומי, כאשר נהג שתוי פגע בעגלת התינוק שלה – בה שכב בנה בן ה-3 חודשים.

בסרטון שתיעד את התקרית המזעזעת ניתן לראות כיצד האם עוצרת במקומה, רגעים ספורים לפני שהרכב מתנגש בעגלה ומעיף אותה כמה מטרים באוויר. מריה רצה אל בנה התינוק ואחריה, גם הנהג הפוגע והנהג שצילם את התקרית האיומה.

התינוק הובהל לבי"ח פדיאטרי באזור כשהוא בהכרה מלאה. אנשי הצוות הרפואי נדהמו ממצבו לאחר שלא הצליחו לאבחן פגיעות משמעותיות. אחד המנתחים במשמרת התייחס לתקרית והגדיר אותה כנס רפואי. "זה פשוט מופלא שהוא לא נפגע מהתקרית", הוא סיפר. "אין סימנים של פגיעת ראש או שברים. מצבו יציב לחלוטין". למרות זאת, התינוק מוחזק כעת בהשגחה על מנת לוודא שמצבו לא יתדרדר.

הנהג הפוגע נעצר זמן קצר אחרי התקרית האיומה כשבדמו נמצאה כמות אלכוהול גבוהה פי 9 מן המותר על פי החוק המקומי. אמו של התינוק התייחסה לתקרית ואמרה: "הנהג רץ אליי והתנצל. יכולתי להריח מיד את האלכוהול נידף מהפה שלו".

הנהג נעצר בעקבות התאונה וצפוי לעמוד לדין על מעשיו. במידה והוא יימצא אשם, הוא עשוי לקבל עונש מאסר של עד 3 שנים. כתבים מקומיים שאלו את מריה אם היא מעוניינת לראות את הנהג נשלח לבית הסוהר, אך תשובתה הפתיעה את כולם: "אני לא רוצה לראות אותו נזרק לכלא", אמרה האם, "מה שכן, אני מקווה מאוד שהוא לא ינהג יותר לעולם".