דולפינים ובני אדם פיתחו קשר מיוחד, גם אם לא מובן לגמרי, אבל בעוד רובם משחקים בשובבות ומכירים בגבולות שמציבים האנשים, בעיקר בשבי, חלק גם אוהבים לשחק קצת קשוח. מקרה אחד כזה קרה בשבוע שעבר כשדולפין רעב נשך ילדה בת שמונה ב"עולם המים" באורלנדו, פלורידה (ארה"ב), בעת שהיא האכילה אותו בשאריות של דגים.

ג'יליאן תומאס סבלה משלושה פצעי דקירה קטנים ביד השמאלית שלה, שהתנפחה, אבל עיקר הנזק נבע מההלם. ג'יימי, אביה של ג'יליאן, תיעד את האירוע במצלמת הווידאו המשפחתית ובתיעוד ניתן לראות בבירור את האגרסיביות של היונק הימי האינטליגנטי, שכמעט גרר את הילדה ההמומה למים.

אין תמונה

אין תמונה

הדולפין התנפל על זרועה של ג'יליאן ברגע שהיא הסיטה את מבטה ולדברי תומאס, הוא פירסם את הסרטון באינטרנט כאזהרה להורים אחרים. "הדבר הראשון שחשבתי זה שאני אצטרך לקפוץ למים להציל את חיי הבת שלי", הוא אמר בראיון לעיתון. "באמת חשבתי שהיא נגררת למים".

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

הפצעים על ידה של בתו בדרך להירפא אבל תומאס ואישתו זועמים על הטיפול של פארק המים המפורסם באירוע. לדבריהם, ההנהלה גימדה את חומרת התקרית ולדברי תומאס, "זה רק עניין של זמן לפני שמישהו ייפצע קשה ככה".

"כולם מדמיינים דולפינים כחיות מחויכות אבל שכחנו שהם חיות פרא", סיכמה האם איימי תומאס והבהירה שהם לא מתכוונים לנקוט בצעדים משפטיים נגד הפארק.

(מקור)