תיעוד דרמטי מארה"ב: שון א. סנדרס נעצר לאחרונה ברכבו המסחרי, לאחר שעובר אורח ראה אותו דוחף אישה אל תא המטען ודוהר מזירת האירוע. אותו עובר אורח עקב אחרי סנדרס במכוניתו, שעה שהוא מכווין את כוחות המשטרה אל מיקומו במדינת אלבמה.

בתיעוד של המעצר ניתן לראות כיצד השוטרים פושטים על הרכב המסחרי ופוקדים על החשוד לצאת החוצה. שוטר שהשתתף במבצע הנועז סיפר כי לאחר שהחשוד עצר את מכוניתו, הוא עבר אל תא המטען שם הוא הצמיד סכין אל גרונה של החטופה. כמו כן, הוא הוסיף שניתן היה לשמוע את האישה זועקת "הצילו, הוא הולך להרוג אותי".

שוטרים הצליחו בסופו של דבר להכניע את סנדרס לאחר שירו בו עם אקדח טייזר. בשלב הזה, הוא שחרר את החטופה ואפשר לקצינים במקום להוציא אותה מכלי הרכב. לאחר מכן, הם עצרו את סנדרס בעוון חטיפה.

מייק ג'ונס, מפקד תחנת המשטרה של עיריית ברוקסייד, סיפר כי החשוד המיר את תא המטען שלו לכלוב שבו ניתן לכלוא אנשים. כמו כן, הוא הוסיף שסנדרס, במקור מלוס אנג'לס, הוא עבריין מוכר.

"מדובר במחוסר בית שעובר ממקום למקום ומתגורר ברכב שלו", סיפר ג'ונס. "למיטב הבנתנו, הוא מתגורר באלבמה לפחות 3 חודשים". מפקד התחנה הוסיף כי ייתכן שהחוטף והקורבן הכירו אחד את השנייה לפני התקרית. סנדרס מואשם כעת בשורה של עברות, כולל חטיפה וניסיון רצח. מחיר הערבות שלו נקבע ל-191 אלף דולרים.