טורי פרנו, בת 19 מקליפורניה, הצליחה להטריף את הגולשים עם סרטון בן 8 שניות שהעלתה לחשבון הטוויטר שלה. בקליפ ניתן לראות את האישה הצעירה מבצעת את אשליית ה-Magic Hands (כלומר, ידי הקסם) אשר הפכה לפופולרית מאוד באפליקציית TikTok.

כפי שאפשר לראות בסרטון, פרנו מרימה את כפות ידיה לכיוון עדשת המצלמה. אז, היא מותחת ומשחררת את אצבעותיה לפי קצב המוזיקה ברקע, כך שהן ישתלבו זו בזו. אבל ברגע שהיא נכנסת לקצב מהיר, זה נראה כאילו ידיה עוברות האחת דרך השנייה. צפו בעצמכם בסרטון המטורף:

מאז שפרנו צייצה את הסרטון בחשבון הטוויטר שלה הוא הפך לוויראלי, עם קרוב ל-9 מיליון צפיות, יותר מ-533 אלף לייקים ולמעלה מ-175 אלף שיתופים. "הידיים שלי נצפו למעלה מחצי מיליון פעמים", היא כתבה והוסיפה, "קצת קריפי, אבל מגניב".

הסרטון גרף גם יותר מ-3,200 תגובות, רובן ממשתמשים שנדהמו מהטכניקה של פרנו שיצרו את האשליה המדהימה. "אני מתה על כמה שהיא שמחה וגאה בעצמה שהטריק הצליח לה", כתבה אחת המשתמשות. משתמש אחר כתב שהוא צפה בסרטון 10 פעמים והוא עדיין לא מצליח להבין מה קורה שם.

View this post on Instagram

A post shared by Tori Pareno (@toripareno) on

 

היו גם כמה אנשים שכתבו כיצד הקליפ גרם להם לנסות את האשליה בעצמם - רק כדי להיכשל באופן נוראי. "אחד החברים שלי לעבודה נכנס לחדר שלי וראה אותי מנסה לעשות את זה", כתב אחד המגיבים. "אני. שונא. להיות. פה. עכשיו".