"את חושבת שאני צוחק איתך, הא? אני הולך לירות בך את כדורי ההולופוינט האלה": אלו היו מילותיו האחרונות של קווין דיקסון (18) לזוגתו, אינדיה מקי (20), לפני שהוא הוציא אותה להורג במכוניתה הפרטית.

הדו שיח המצמרר תועד על ידי הקורבן, רגעים ספורים לפני שהיא נרצחה על ידי בן זוגה, אשר הואשם בימים האחרונים ברצח האכזרי. חוקרים סיפרו שהם עצרו את החשוד כשהיה במנוסה, כאשר גופתה של מקי הייתה עדיין שרועה במושב שליד הנהג ללא רוח חיים.

ממצאי החקירה מצביעים על כך שהתקרית התחוללה רגעים ספורים אחרי ויכוח סוער בין בני הזוג. במהלך הוויכוח, מקי שלפה את הטלפון הנייד שלה בשביל לצלם את המתחולל במכונית ולהעלות את התיעוד לחשבון הסנאפצ'אט שלה. ברור מהסרטון שהיא מתכוונת לתעד את התנהגותו האלימה של בן זוגה, כשהיא לרגע לא חושבת שמשהו באמת יקרה לה.

ניתן לראות בסרטון כיצד דיקסון מנגב את אחד הכדורים של נשקו, כביכול בשביל להסיר את תביעות האצבעות. לאחר מכן, הוא מספר לקורבן כיצד הוא עומד להשתמש בקליע בשביל להרוג אותה. שניות ספורות אחרי שהווידיאו הופסק, החשוד ירה במקי למוות בחניית ביתו אשר בעיר וורן (מישיגן) – אך הזוועה לא עצרה שם.

על פי ממצאי החקירה, דיקסון חזר לביתו בשביל לנטוש שם את כלי הרצח. אחר כך, הוא חזר לרכבה של מקי, דחף אותה אל מושב הנוסע ונמלט מהמקום. בדרך, הוא התקשר אל אמו מן הטלפון הנייד של הקורבן ודרש ממנה להיפטר מהאקדח. דקות ספורות לאחר מכן, הוא נעצר על ידי המשטרה.

אריק סמית', פרקליט מחוז מקומבּ, התייחס לנסיבות התקרית ואמר כי דיקסון מואשם ברצח בדרגה ראשונה, החזקה של נשק מוסתר ושימוש בנשק שלא כחוק. כמו כן, אמו מואשמת בסעיף אחד של סיוע וסעיף נוסף של שיבוש הליכי חקירה. במידה ודיקסון יימצא אשם, צפוי להיגזר עליו מאסר עולם.