אין תמונה
"המוות זו הבריחה שלי"

"המוות זו הבריחה שלי. אני בסדר עם זה, אני לא צריך לדאוג ללינט ולקיילין, עכשיו אני צריך לטפל רק בעצמי" - כך אמר הרוצח פיטר קלר באדישות מקפיאת דם למצלמה בעת שהתחבא בהרים אחרי שרצח ביריות את אישתו ובתו. בסרטון שצילם בעת שהסתתר מפני המשטרה בבונקר מבודד הוא הסביר שהסיבה שלו היא הייאוש מהחיים המודרניים.

קלר התאבד בירייה אחרי שהמשטרה סגרה על הבקתה שלו בהרי קסקייד במדינת וושינגטון ובמילותיו הוא מסביר בדיוק איך הוא פרש לחיי הטבע אחרי שהחיים האזרחיים "הטריפו אותו". בווידוי שאינו מצדיק דבר אבל נוגע בנקודות רגישות שרלוונטיות לכולנו, קלר דיבר על התסכול שלו מהניסיון "לחיות בשלווה, לשלם חשבונות וללכת לעבודה".

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

פיטר קלר בן ה-41 רצח את אישתו לינט ואת בתו קיילין בת ה-18 ביריות בביתם בסיאטל לפני כשלושה חודשים ונמלט לבונקר מבוצר ומוסווה בהרים אותו הוא בנה בשמונה השנים האחרונות. הוא התאבד כפי שניבא ביומן המצולם שהכין, בדיוק כשעמדו לתפוס אותו: "אני אמות תוך שבועיים או תוך שלושה שבועות - זה בידי הגורל עכשיו".

הרוצח פיטר קלר (צילום: dailymail.co.uk)
לינט וקיילין | צילום: dailymail.co.uk

למרות ההודאה המצולמת, הסרטון שוחרר רק כעת מפני שהמשטרה חיכתה לתוצאות הבדיקה הבליסטית ולהוכחה סופית שקלר הוא הרוצח. את הבונקר החבוי בצלע ההר הם הצליחו לאתר בעזרת הגדלה של תמונה מטושטשת שנמצאה בביתו של קלר. לפי ניתוח המבנים אותם ניתן לראות מהבונקר המשטרה הצליחה לגלות בדיוק את מיקום הפתח הסמוי.

בבונקר מצאו השוטרים את גופתו של קלר כשאקדח לצידו, עשרות אלפי דולרים ארוזים בחבילות, ציוד הישרדות רב, בנזין, מזון ושתייה, רובים, אקדחים והרבה תחמושת. אחיה התאום של לינט סיפר שפיטר מעולם לא נראה להם בעייתי או מוזר ושהוא ואחותו ניהלו מערכת יחסים אוהבת.

(מקור)