גבר בשנות ה-50 לחייו נעצר לאחרונה אחרי שתועד במצלמות אבטחה נוטש את בנו ברחוב. התקרית המזעזעת התחוללה בעיר ליישי, אשר בצפון-מזרח המדינה. החשוד, גבר בן 53, צולם בשעות הערב מניח תיק על מדרגות כניסה לבניין הסמוך למסעדה מקומית.

בסרטון המטריד, ניתן לראות כיצד התיק זז ומתנועע, בזמן שהילד שנסגר בפנים מנסה לפתוח את הרוכסן ולצאת החוצה. בשלב מסוים, התיק נפתח לרווחה ופעוט בן 3 מציץ אל הרחוב החשוך.

על פי הדיווחים, הילד ישב על מדרגות הכניסה לבניין במשך יותר מ-4 שעות ובטמפרטורות הקרובות ל-0 מעלות. בסביבות השעה 22:00, אחד המלצרים של המסעדה זיהה את הפעוט הבוכה והזעיק מיד את המשטרה.

שן זהאנגקיי, אחד השוטרים שהגיעו ראשונים לזירה, סיפר שהילד נמצא בתיק יחד עם ערמת בגדים. כמו כן, התיק הכיל פתק שנכתב ככל הנראה על ידי הוריו הנוטשים, בו צוין כי הילד נולד בנובמבר 2016 ושהם לא רוצים אותו יותר.

הפעוט פונה לבי"ח באזור לצורך בדיקה ומשם, הוא הועבר למוסד של שירותי הרווחה. חוקרי המשטרה נעזרו בסרטוני האבטחה בשביל למצוא את אביו של הילד, אשר זוהה בכלי התקשורת בתור "מר קו". האב נלקח לחקירה ובמהלכה, סיפר שהפעוט הוא תוצאה של רומן מחוץ לנישואים. לטענתו, הוא הגיע לידיו לאחר שאמו נטשה אותו בגלל שלא היה לה כסף לטפל בו. כעת, הוא מואשם בסעיף נטישת ילד, עברה הנושאת עונש של עד 5 שנות מאסר.

החקירה בעניין עדיין נמשכת, ובינתיים עדיין לא ברור מה יהיה בגורלו של הפעוט שננטש.