"בסך הכל בן אדם נורמלי לחלוטין": גבר אלמוני מרוסיה כמעט גרם לאסון אחרי שהצית סיגריה בתחנת דלק. התקרית ההזויה ארעה בעיר צ'ליאבינסק, הסמוכה לגבול רוסיה-קזחסטן, והתיעוד שלה הפך לוויראלי ברשתות החברתיות.

בסרטון רואים את האיש מכניס סיגריה לפיו כשהוא מתדלק את מכוניתו ומנסה להדליק אותה בזמן שהוא עומד ליד פתח הדלק. לפתע, אדי הבנזין שיוצאים מהמשאבה מתלקחים, ואז הנהג עושה את הטעות הגדולה ביותר שאפשר לעשות במצבים כאלה ושולף את המשאבה – כך שאז גם הדלק שנשפך החוצה מתלקח.

בהמשך הסרטון רואים את הגבר מרחיק את מכוניתו מהשריפה, בזמן שאחרים נראים נמלטים מהאזור לפני שיקרה אסון. למרות זאת, יאמר לזכותו של האיש שהוא חזר אל מוקד הלהבות וכיבה את השרפה בעזרת מטף, שהונח שם למקרים כאלה בדיוק.

הסרטון עלה לערוץ הטלגרם BAZA ולאחר מכן גם לחשבון הטוויטר של סוכנות הידיעות הבלרוסית NEXTA, שם הוא נצפה כבר יותר מ-267 אלף פעמים. מעבר לזה, הסרטון גרף מאות תגובות מהגולשים – רובם השתעשעו מאוד מהתקרית.

"שמישהו יברר מי זה האיש הזה וייתן לו פרס מפעל חיים על שם צ'ארלס דרווין", כתב אחד הגולשים. "איזה מטומטם, לא יאומן". גולש אחר הוסיף שהוא "הופתע מאוד שהמטף באמת עבד כי זה קרה ברוסיה", וגולש נוסף ציין: "בבקשה שמישהו יעלה את זה שוב ויוסיף את המוזיקה מהמערכונים של בני היל".