משתמשת באתר הפורומים רדיט, גרמה לגולשים התקף לב קטן, כאשר שיתפה אותם בחוויה מלחיצה במיוחד שעברה על אחותה הקטנה.

"אני תוהה מה המחשבות שלכם על הדבר הזה. זה קורה בסוף, זה סרטון שאחותי ההריונית הקטנה צילמה במקור בגלל שהתינוק זז", הסבירה המשתמשת. בסרטון עצמו ניתן לשמוע את יללות החתול שלה והמשתמשת מסבירה כי אחותה הייתה בטוחה שהחתול מיילל בגלל שאיבד את חברו, חתול בית אחר, שהיה צריך להרדים. אבל האם יתכן שמשהו אחר גרם לו ליילל ולפחד?

Was wondering what everyone’s thoughts are on this. It happens at the end and this is a video my pregnant little sister took originally because the baby was moving and she thought her kitty was crying because his companion had just had to be put down. from r/Ghosts

כפי שאפשר לראות בסרטון, לאחר כמה שניות מופיעה פתאום צללית עולה שעולה מעבר למיטה ומיד נעלמת. "אין לה עוד ילדים והיא הייתה לבד", הוסיפה המשתמשת בתגובה לגולש אחר. "גם החתול וגם הכלב לבנים, אז היה ברור שזה הם. היא אפילו לא ראתה את הצללית עד שהיא צפתה בזה בעצמה".

הגולשים ניסו מצד אחד לעזור לאחות לקבל הסברים על מה שזה היה עלול להיות, אך מצד שני גם פשוט נותרו בהלם. "אלוהים אדירים", כתב אחד. "בהיריון ולבד עם צללית שצופה בך", כתב אחר בפחד. ואגב, אם אתם תוהים למה הסרטון קטוע, זה רק בגלל שהוא עלה כסנאפ, משום שהאחות רצתה לתעד פשוט את תזוזות התינוק שלה ובכלל לא ידעה שהיא מתעדת  משהו מלחיץ אחר.

אז מה אתם חושבים על מה שרואים כאן, יש סיבה לחשש?