אנחנו יודעים שהרבה אנשים בעולם היו מתים לקבל הוכחה לקיומן של בנות ים, ואולי בדיוק בגלל זה כל סרטון "הוכחה" כזה זוכה לוויראליות עצומה - בדיוק כמו הסרטון הבא שפורסם ביום ראשון האחרון.

הסרטון, שהועלה על ידי משתמשת טיקטוק המכונה jjjmc12, צבר כבר קרוב ל-20 מיליון צפיות תוך כ-48 שעות בלבד. "מה זה, אמא?", שומעים קול של גבר שואל, בעוד יד מושטת לתוך המים ותופסת דבר מה. "אמא, את רואה את זה?". ומה אותו גבר רצה שאמא שלו תראה, אתם בטח תוהים? הנה:

@jjjmc12

Wtf is this fish? ##whatisthat ##GARNIERMASKMOMENT ##realmermaid ##foryoupage ##foryou ##tiktok ##fyp ##mermaid ##fish

♬ Oh my god what is that - Funny memes

"אלוהים אדירים, לעזאזל!", צועקת אישה ברקע, כשהיא רואה את היד מרימה מה שנראה כמו שלד של יצור חצי אנושי וחצי דג. תוך שניות היד משחררת חזרה למים את השלד הקטן והביזארי.

הסרטון צבר מעל 54,000 תגובות מעורובת וקרוב ל-3 מיליון לייקים. הרבה גולשם חשבו שמדובר בסרטון שמוכיח את קיומן של בנות ים ושהשלד שנתפס במצלמה הוא של אחד צעיר ביותר. מנגד, לא מעט סברו שמדובר בעוד מתיחת רשת, שנועדה רק לשם הפופולריות ותשומת הלב התקשורתית.

כך או כך, זו לא הפעם הראשונה ש"תיעוד בת ים" הופך לוויראלי. אחד הזכורים ביותר קרה ממש כאן בישראל, עם תיעוד שצולם על פי הטענות בקרית ים. ואם לא הספיק לכם - אתם מוזמנים לקרוא גם על העדויות המדהימות שיגרמו לכם להאמין בקיומן של בנות ים, החברים שיצאו לשיט ותיעדו יצור ים מסקרן והאישה שטוענת שהייתה בת ים בגלגול קודם.