טרגדיה בשידור חי: תוכנית ריאליטי במזרח הרחוק קיבלה תפנית בלתי צפויה לאחר שאחת המתמודדות קיבלה הודעה מצערת מאחד מבני משפחתה. התקרית התחוללה בתוכנית הכישרונות האינדונזיתLiga Dangdut , כאשר דודה של ג'אנא, בת ה-14, סיפר לה כי אמה מתה תוך כדי ההופעה שלה.

הנערה סיפרה בתחילת העונה כי היא מתכננת לזכות בתוכנית בשביל לשלם על טיפולי הסוכרת של אמה, אשר מאושפזת בביה"ח. רגעים ספורים אחרי שהנערה עברה בהצלחה לשלב הבא של התוכנית, מפיקי התוכנית חשבו שזה יהיה רעיון טוב להתקשר לאם ולעדכן אותה בחדשות הטובות – אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

הרגע המצמרר תועד כולו בעיצומה של התוכנית ומאוחר יותר, עלה לחשבון הטוויטר של זמר מקומי – שם הקליפ הפך לוויראלי. בקליפ ניתן לשמוע את דודה של המתמודדת מודיע לה על מות אמה. "אמך ביקשה למסור לך להיות חזקה, כי עכשיו את צריכה לטפל במשפחה", הוא אמר. "אהבנו אותה יותר מכל, אך מסתמן כי אללה אהב אותה יותר וקרא לה להצטרף אליו".

ההודעה המצערת גרמה לא רק לנערה לפרוץ בבכי, אלא לכל פאנל השופטים. מאז שהתקרית הפכה לוויראלית, פורסם כי אמה של ג'אנא מתה לאחר שמצבה הרפואי התדרדר והיא לקתה בהתקף לב.

View this post on Instagram

A post shared by SITI NURJANNAH RUMASUKUN (@lida2020_janna) on

המתמודדת הפכה להיות פעילה מאוד בחשבון האינסטגרם שלה מאז פרוץ הידיעה, שם היא מנצלת את הפלטפורמה בשביל לומר לעוקבים שלה להישאר אופטימיים ו"לא לאבד את החיוך". למרות הטרגדיה המשפחתית, ג'אנא עדיין ממשיכה בתוכנית שם עדיין נותר לה סיכוי בגמר הגדול. נאחל לה הרבה הצלחה!