כוכבת אינסטגרם מרוסיה זעזעה את העוקבים שלה ברשת, כשהשתתפה בשעשועון מופרע ונאלצה לבצע אתגר ביזארי מאוד. אנסטסיה איבליבה, בת 29 ממוסקבה, מוכרת למיליוני העוקבים שלה כפרסונה פרועה למדי עם חוש הומור אפל מאוד – אבל אפילו את המעריצים האדוקים ביותר היא הצליחה להפתיע עם התקרית הבאה.

איבליבה השתתפה בשעשועון Agent Show, שם היא הייתה צריכה לבצע שורה של משימות משעשעות, וביניהן אחת שגרמה למהומה: היא נאלצה למשש דבר מה מסתורי שהיה בתוך קופסא שהניחו מולה ולנחש מה יש בפנים –ואם היא טועה? עליה להכניס את האובייקט המסתורי לפיה למשך 10 שניות.

View this post on Instagram

A post shared by НАСТЯ ИВЛЕЕВА (@_agentgirl_) on

View this post on Instagram

A post shared by НАСТЯ ИВЛЕЕВА (@_agentgirl_) on

אנסטסיה איבליבה מוכרת במדינת המוצא שלה בזכות חשבון האינסטגרם שלה, שם היא מרבה להעלות סרטונים מצחיקים כבר שנים. במרוצת הזמן, היא הצליחה לטפח עדת מעריצים אדירה וכיום, יש לה קרוב ל-15 מיליון עוקבים ברשת החברתית.

מפיקי התוכנית נתנו לאושיית הרשת 15 שניות בשביל למשש את האובייקט בקופסא, אבל היא פשוט לא הצליחה להבין מה מונח בפנים. בסופו של דבר, היא החליטה לנחש כי מדובר בשומן של בעל חיים כלשהו – אך כמובן שזה לא היה נכון. מה זה היה באמת? איבר מין של שור.

בהתאם לחוקי הפורמט, איבליבה נאלצה לשים את האיבר בפיה בזמן שהמנחה סופרת עד 10. אושיית הרשת החזיקה את חתיכת הבשר בפיה כל הזמן שנדרש, לפני שירקה אותה החוצה בגועל. ובנימה הזו, אנחנו חושבים שנרד מהאינטרנט להמשך הערב, בדיוק כמו שעשו עוקביה.