קוף ענק? איש במעיל פרוותי? או יצור מהאגדות שאיש עדיין לא הצליח להוכיח את קיומו? לא ברור מה בדיוק תיעדו שני האנשים הבאים שטיילו ביער בארה"ב, אבל אין ספק שהתיעוד מסקרן את הרשת.

המטיילים, שהגיעו ליער באוהיו, ביקשו אישור מהריינג'רים לצלם את האזור בעזרת רחפן, לאחר שלטענתם שמעו קולות מוזרים מכיוון היער. השניים קיבלו את האישור והחלו לתעד את המקום מלמעלה. במהלך הצילום הם נתקלו לפתע ביצור שהתהלך לבדו עמוק בתוך היער. סקרנים, ניגשו המטיילים באופן רגלי לאזור וניסו לתעד את שראו מקרוב.

"בזמן שהיינו שם שמענו הרבה רעשים מוזרים ואנו מאמינים שאולי מצאנו את הביגפוט של אוהיו", כתב אחד המטיילים, על התיעוד שהעלה לרשת. בסרטון המדובר ניתן לראות יצור חי מתהלך בין העצים, אך קשה להבין מה בדיוק רואים. חלק מהגולשים טוענים שהם רואים קוף, אחרים חושבים שמדובר באדם זקן עם מעיל שחור פרוותי ועבה ואחרים בטוחים שמדובר בתיעוד של ביגפוט אמתי. עיקר התיעוד מופיע החל מהדקה השלישית של הסרטון.

הסרטון עלה ליוטיוב לפני שבוע וחצי ונצפה על ידי יותר מ-270,000 גולשים, שלא בטוחים עדיין למה להאמין. מאז שנות ה-80 של המאה הקודמות, דווחו תצפיות רבות של ביגפוט על די מטיילים שהגיעו לאזור, אך לא התקבל אף תיעוד רציני כדי להוכיח זאת.