תושבת ניו יורק הסתבכה עם כולם אחרי שסדרת סרטונים בכיכובה הפכה לוויראלית ברשת מכל הסיבות הלא נכונות. סבטלנה פלום, בת 34 ממנהטן, הפכה למושא השנאה של הגולשים אחרי שתועדה מזעיקה את המשטרה בגלל אישה אפרו-אמריקאית שישבה על ספסל ציבורי לא רחוק מבניין הדירות שלה.

ג'ני גרסיה, האישה שצילמה את הסרטונים, פרסמה את התיעוד הבלתי נתפס בחשבון האינסטגרם שלה ביום ראשון. בתיאור הפוסט נכתב: "האישה הזאת הרגישה צורך לא רק לפנות אליי, אלא גם להתקשר למשטרה מספר פעמים בגלל שהיא הייתה מבוהלת מדי מזה ישבתי לי לנוחיותי בשכונה שלה".

View this post on Instagram

From 6:15pm - 7:31pm this women, Svitlana Flom, artdefete felt the need to not only approach me but call the cops MULTIPLE TIMES ON ME!! She was too “Alarmed” that I was sitting “comfortably” in “her neighborhood!” The first call was because she THOUGHT I was smoking in public.. but by the 3rd call, it was bcuz I was “threatening her & her children !!” While giving my description, she exaggerated her story & made it seem like I was the aggressor. “THIS AFRICAN AMERICAN WOMAN IS ATTACKING ME AND MY CHILDREN!” She had tears that were off & on & she stated things like “She’s pulling the black card!” Then wanted me to walk to the boys w/ her ‍♀️ I probably could have just walked away!! I probably should have kept my mouth shut right ?! NAHHH!! I couldn’t understand why she was so mad ! Like ummmm first of alllll I pay alllll mine over here Miss Lady !! How you come over here just feeling sooooo privileged & soooo comfortable enough to tell me I should leave ?! You’re buggin !! NOT THIS ONE!! She wanted to be a victim soooo bad!! NOT ONE PERSON CAME TO HER AID!! MULTIPLE PPL witnessed the ordeal & just wanted to make sure I was ok! SHARE THESE VIDEOS AS MANY TIMES AS POSSIBLE !! #SvitlanaFlom @maisonvivinyc @allsetnow @huffpost @ariannahuff

A post shared by *Pretty Brown* (@_brownsugarbaby) on

גרסיה תיעדה חלק מהתקרית ההזויה, כולל חלק מהשיחה של פלום עם מוקדן המשטרה. "היא מצלמת אותי והיא קוראת לי כלבה", אמרה פלום שנמצאת בהיריון מתקדם. "היא פנתה אליי ואל הילדים שלי ואיימה עלינו". בינתיים, גרסיה נשמעת אומרת שהשתיים נמצאות "בשכונה שלה" ואפילו מצביעה על הבניין שבו היא מתגוררת.

בהמשך הפוסט באינסטגרם, גרסיה הוסיפה שפלום האשימה אותה בכך שהיא "שולפת את קלף השחורים" ואפילו דרשה ממנה להתלוות איתה אל ניידת משטרה. היא הוסיפה: "האישה הזאת ניסתה כל כך לשחק אותה קורבן, אבל אף אחד לא נחלץ לעזרתה. מספר אנשים היו עדים לתקרית ורק רצו לוודא בסופו של דבר שאני זאת שבסדר". אחרי שהסרטון הפך לוויראלי ברחבי הרשת, הגולשים מיהרו לחשוף את פרטיה האישיים של פלום.

View this post on Instagram

A post shared by Yea I Said It (@svitlanaflomnyc) on

בשרשור שפורסם בטוויטר נחשף חשבון האינסטגרם של פלום, כתובת המייל שלה והכתובת של שתי מסעדות בבעלותה בעיר ניו יורק. "היא אדם נוראי", כתבה אחת הגולשות. "העובדים שלה תבעו אותה בשנה שעברה כי היא לא העבירה להם משכורת או שילמה להם שעות נוספות. היא הייתה צריכה לשלם להם פיצויים בשווי 40 אלף דולר".

פורסם גם שהיא אשתו של גארי פלום, הבעלים לשעבר של מותג "יגואר מנהטן". בעקבות הפרסומים, פורסמה הבהרה בחשבון הטוויטר הרשמי של החברה ובה נכתב: "החברה שלנו מגנה גזענות בכל צורה שהיא. גארי פלום אינו הבעלים של המותג 'יגואר מנהטן' ואין לנו שום קשר אליו מאז שנת 2017".