צפון הודו: חתונה קיבלה תפנית טרגית באמצע טקס הנישואים אחרי שהכלה התמוטטה ומתה. התקרית המצערת ארעה בעיר סמסטיפור, מדינת אוטר פרדש, בזמן החתונה של מנג'ש קומאר וזוגתו, סורבהי.

אורחים שהיו עדים לטרגדיה סיפרו שבני הזוג בדיוק החלו את טקס הספטאפדי (Saptapadi, "שבעת הצעדים"), שבסיומו הם היו אמורים להיות נשואים על פי המסורת ההינדית. למרות זאת, הטקס נקטע בפתאומיות כשסורבהי התמוטטה לפני שהספיקה לסיימו.

כמה אורחים ניסו להגיש לכלה הצעירה עזרה ראשונה, אך לא הצליחו להשיב אותה להכרה. צוות אמבולנס הגיע למקום בסופו של דבר, אבל בשלב הזה כל שנותר לרופא לעשות היה לקבוע את מותה של הכלה. הייתם חושבים שכאן תסתיים המסיבה - אבל למרות זאת, בני המשפחות החליטו להמשיך בחתונה.

 

סורבהי (צילום: NTTV, Youtube)
בתמונה: סורבהי, נישה (בעיגול) ושאר אחיותיה | צילום: NTTV, Youtube

אחיה של הכלה סיפר מאוחר יותר לסוכנות הידיעות NTTV שבני המשפחות התכנסו והחליטו שאחת מאחיותיה הצעירות של סורבהי, נישה, "תמלא את מקומה". "זאת לא הייתה החלטה לא פשוטה בשבילנו, אבל ידענו שזה הדבר הנכון לעשות", הוסיף אחד מאחיה של הכלה.

טקס החתונה המשיך אחרי שבני המשפחה הוציאו את גופתה של סורבהי מהמקום וסגרו אותה באחד החדרים בבית. אג'אב סינג, דודן של הכלות, התייחס לטקס ותיאר אותו כשמח ועצוב בו זמנית.

"בתו של אחי שכבה מתה במרחק מטרים ספורים מאיפה שחגגנו", סיפר. "זה היה מאוד מורכב, לא יכולנו להתאבל עליה בגלל החתונה ולא יכולנו לשמוח בחגיגות בגלל מותה הטרגי. זאת הייתה החלטה מאוד לא פשוטה". גופתה הועברה בסופו של דבר לבית חולים באזור ושם קבעו שסורבהי מתה כתוצאה מדום לב.