אישה ממרכז אמריקה מצאה את מותה בנסיבות טרגיות, לאחר שנפלה 27 קומות מסיבה מיותרת לחלוטין. על פי הדיווחים של אתר ה-Daily Mirror, התקרית התחוללה בבוקר של יום שבת בעיר פנמה סיטי, אחרי שסנדרה מנואלה דה קוסטה מקדו, אישה בת 27, נשענה על מעקה הבטיחות של דירה בבניין רב קומות ועשתה צילומי סלפי.

האישה תפסה את תשומת ליבם של דיירים מן הבניין הסמוך, אשר החלו לצלם אותה בשעת המעשה. ניתן אפילו לשמוע את אחד מהם אומר שהיא "מטורפת". רגעים ספורים לאחר מכן, היא איבדה את שווי המשקל שלה ונפלה אל מותה לנגד עיניהם של הדיירים ההמומים.

צוותים רפואיים הוזעקו למקום בסביבות השעה 10 בבוקר, אך מקדו כבר לא הייתה בחיים וכל שנותר לעשות היה לקבוע את מותה. כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי כוחות המשטרה פתחו בחקירה ונכון לעכשיו, הסברה היא שמשב רוח גרם לאישה לאבד את שוווי המשקל.

כשעה לאחר הדיווח על התקרית הנוראית, התפרסמה בחשבון הטוויטר של שירות הכבאות של פנמה אזהרה לתושבים המקומיים שלא לסכן את חייהם בעבור תמונת סלפי. בציוץ נכתב גם: "עדיף לאבד רגע מהחיים, מאשר את החיים ברגע. אנא, שמרו על עצמכם".

חשוב להדגיש כי לא מדובר בתקרית הראשונה שאדם מת כתוצאה מ"תאונת סלפי". קוראים אדוקים של המדור בוודאי זוכרים אינספור מקרים דומים שבהם אנשים מצאו את מותם במרדף אחר הסלפי המושלם – מנערים שהוכשו על ידי נחשים ארסיים, לאנשים שנרמסו על ידי פילים ועד לאנשים שצנחו אל מותם כמו מקדו.

מחקר שנערך במכון לרפואה כללית בהודו (AIIMS) גילה כי 259 בני אדם נהרגו כתוצאה מתאונות סלפי בין אוקטובר 2011 לבין נובמבר 2017. מהמחקר עולה כי יותר מ-72 אחוזים ממקרי המוות היו גברים ורובם מצאו את מותם כתוצאה מטביעה.