"הדרך הטובה ביותר לעשות לבן הזוג שלכן הפתעה נפלאה": אישה אלמונית מארה"ב שברה את הרשת לחתיכות אחרי שתיעדה את הדרך היוצאת דופן שבה חשפה את ההריון שלה לבן זוגה. בסדרת תמונות שהפכו לוויראליות ברשתות החברתיות, אפשר לראות אותה מביאה לו את בדיקת ההריון החיובית שלה, אבל ממש לא כמו שאתם חושבים.

בתמונות שצולמו על ידי אחת מחברותיה ופורסמו במקור בפייסבוק, רואים איך האישה הכינה לבן זוגה ארטיק בטעם ענבים והשתמשה בבדיקת ההריון בתור המקל. הבחור אז אוכל את החטיף הקר, רק כדי לגלות בסופו של דבר שהוא עומד להיות אב.

 

קרטיב ענבים (צילום: r/Trashy, Reddit)
"יש אנשים שמתים על זה" | צילום: r/Trashy, Reddit

סדרת התמונות עלו בסופו של דבר לפורום r/Trashy באתר רדיט, שמוקדש כולו לכל פיסת טראש שאפשר למצוא ברשת. עד מהרה, הפוסט הפך לוויראלי עם אלפי UpVotes (ההקבלה של האתר ל-Like של פייסבוק) ומאות תגובות.

כמובן שאינספור גולשים נותרו מבולבלים מאוד מהבחירה הביזארית להשתמש בבדיקת ההריון בתור מקל ארטיק. למרות זאת, התגובה הקולנית ביותר חייבת להיות של הגולשים שנחרדו לגלות שהגברת האלמונית הקפיאה את הארטיק מבלי לכסות את החלק שמשתינים עליו.

"לא הבנתי", כתב אחד הגולשים. "היא הביאה לו קרטיב עם פיפי? והוא אכל את זה?". גולש נוסף טען ש"יש אנשים שמתים על זה", בזמן שגולש אחר פשוט פרסם שורה של אימוג'י מקיא. בינתיים, עוד גולש צחק על כל התקרית ההזויה וכתב: "תפנית בעלילה: היא בכלל מצאה את הדבר הזה בחניון מחוץ לסופרמרקט". וזהו, בנימה אופטימית זו, נסגור את האינטרנט להיום.