סטוקינג במטוס: גבר אנונימי צילם אישה שישבה במושב לצידו במהלך טיסה - ונתפס. אלינה בדרוסיאן, הקורבן, העלתה את כל הפרטים לחשבון הטיקטוק שלה, שם הפסוט הפך עד מהרה לוויראלי עם מיליוני צפיות. בקליפ ניתן לראות את הנוסע נשען על הטלפון הנייד שלו בזמן הטענה ולאחר מכן, נראה נוגע בכפתור המסך ומכוון את המצלמה לעבר רגליה של אלינה.

"מה אני אמורה לומר?", כתבה אלינה בתיאור הפוסט שהתפוצץ ברשת החברתית עם יותר מ-5 מיליון ו-380 אלף לייקים - והתגובות לא איחרו לבוא. "זה לגמרי היה הורס לי את הטיסה", כתבה גולשת אחת. "העובדה שהוא אפילו הסתכל בתמונה מולך אחרי שצילם".

 

@alibedrossian Cuz wtf am I supposed to say #weirdo #delta #floridaman #FindYourEdge #fyp ♬ The woman was too stunned to speak - xenomorphgirl

כותבת נוספת בינתיים הציעה: "הייתי אומרת לו 'זה יעלה לך 50 דולר'". גולש אחר הציע לאלינה בפעם הבאה פשוט לקרוא לאחד מאנשי צוות הטיסה ואפילו טען שאולי הם היו משדרגים לה את המושב למחלקה ראשונה.

בעקבות הפופולריות של הסרטון ברשת החברתית, אלינה מסרה פרטים נוספים על התקרית וציינה שהוא לא רק צילם את התמונות מול העיניים שלה, הוא אפילו ערך אותן. מעבר לזה היא הוסיפה: "פרסמתי את זה כי חשבתי שזה יהיה מצחיק, אבל כולם פה ממש חופרים בזה. דרך אגב, אני כן נועלת נעליים ולא, אני לא מכירה את האיש הזה".