כוכבת הריאליטי אבּי הנסל התחתנה עם בן זוגה, ג'וש באולינג, כך לפי הדיווחים בכלי התקשורת האמריקאים. אבּי והתאומה הסיאמית שלה, בריטני, עלו לראשונה לכותרות בשנת 1996 בעקבות ריאיון בתוכנית האירוח של אופרה ווינפרי. הן היו אז רק בנות 6. מאז הן כיכבו בתוכנית טלוויזיה משלהן ששודרה בערוץ TLC.

לפי הפרסומים באתר People, אבּי התחתנה עם ג'וש – אח סיעודי וחייל לשעבר בצבא ארה"ב – עוד בשנת 2021. אולם, הידיעה עלתה לכותרות בכלי התקשורת האמריקאים רק לאחרונה, כשהאחיות החליפו את תמונת הפרופיל שלהן בפייסבוק בתיעוד מהחתונה. בתמונה אפשר לראות את אבּי ובריטני עומדות בשמלה לבנה מול ג'וש, שלובש חליפה אפורה.

View this post on Instagram

A post shared by Abby and Brittany Hensel (@abbyandbrittany)

View this post on Instagram

A post shared by Abby and Brittany Hensel (@abbyandbrittany)

התאומות אובחנו בלידתן עם דיספאליק פראפגוס (Dicephalic parapagus) – פגם מולד נדיר שבו אחים חולקים את פלג גופם העליון והראשים שלהם נמצאים זה ליד זה. רוב התאומים שנולדים עם הפגם מתים בלידה ומעטים שורדים עד הבגרות.

זמן קצר אחרי שנולדו, רופאים הציעו להורי התאומות – מייק ופטי – להפריד ביניהן. למרות זאת, בני הזוג סירבו אחרי שהתברר להם כי יאלצו לבחור איזה אחות תמות ואיזה תישאר בחיים. "איך אפשר לבחור בין השתיים?", אמר מייק בריאיון למגזין TIME.

View this post on Instagram

A post shared by Abby and Brittany Hensel (@abbyandbrittany)

האחיות חולקות את מחזור הדם שלהן ואת כל האיברים מתחת למותניים. אבּי שולטת בזרוע הימנית, בזמן שבריטני שולטת בשמאלית. בריאיון לרשת ABC, השתיים סיפרו שהן מושכות תשומת לב מאז שנולדו בשנת 1990.

"עוד כשהיינו תינוקות סיקרנו אנשים, וזה מובן מאליו", הן סיפרו. "למרות זאת, ההורים שלנו מעולם לא נתנו לנו להשתמש במוגבלות שלנו בתור תירוץ. הם תמיד אמרו לנו שאנחנו יכולות לעשות כל מה שאנחנו רוצות". האחיות הסיאמיות מתגוררות כיום במדינת מינסוטה ועובדות בבית ספר יסודי, שם הן מחנכות ילדים בכיתה ה'.