רודריגו אלבז, 36, פחות ידוע בשמו האמיתי ויותר בכינויו "קן האנושי", אבל מעכשיו גם זה הולך להשתנות לאחר שאלבז חשף שהוא אישה טרנסג'נדרית.

אלבז הציגה את השינוי הדרמטי שלה והדגישה שעבורה - היא תמיד הרגישה אישה. "זה מרגיש מדהים לומר סוף סוף לעולם שאני בת, אני ידועה כקן אבל בפנים תמיד הרגשתי כמו ברבי", אמרה.

רודריגו לא רק שינתה שוב את המראה החיצוני, אלא גם אימצה שם חדש - רודי. היא כבר החלה בזריקות הורמונליות אשר תרמו ליצירת ירכיים נשיות יותר, לדבריה, והיווצרות חזה. רודי מסבירה כי בינתיים היא משלימה את הלוק עם פאה בלונדינית או הארכות שיער וריסים מודבקים, וככה היא נראית עכשיו:

View this post on Instagram

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

View this post on Instagram

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

"אני סוף סוף מרגישה כמו אני האמתית. זוהרת, יפה נשית", אמרה רודי, שהסירה בינתיים את התמונות הישנות שלה כ"קן" מהאינסטגרם שלה. "במשך שנים ניסיתי לחיות את חיי כגבר, הייתי צריכה לזייף קוביות בבטן, היו לי שרירים מזויפים בזרועות, אבל שיקרתי לעצמי. אני אישה ותמיד היה לי מוח נשי, עכשיו הגוף שלי תואם את הנפש".

רודי שיתפה בתהליך הקשה שהיא עוברת ואמרה כי בשנה הקרובה היא תסיר את איבר המין שלה, לאחר שתעבור הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. היא תעבור עוד מספר הליכים קוסמטיים נוספים כמו עיצוב הלסת והפנים, על מנת להרגיש שיש לה תווי פנים נשיים יותר.

View this post on Instagram

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

אחותה של רודי ואמא שלה תומכות לגמרי במהלך, אם כי האם קצת מודאגת מכך שרודי תעבור עוד ניתוחים פלסטיים - שמתווספים לעשרות שכבר עברה בעבר. אך רודי עדיין מבהירה שכלום לא יעצור אותה עכשיו. "אני חושבת כמו אישה, אני מתנהגת כמו אישה ותמיד הייתי אחת עמוק בפנים".