אושיות האונליפאנס קרלי ומרצדס שוב שברו את הרשת, והפעם אחרי שפרסמו עדכון לגבי בדיקות הדנ"א שערכו לפני חודש. בסרטון טיקטוק שעלה לפני כמה ימים, השתיים חשפו את תוצאות הבדיקה שבחנה האם יש ביניהן קרבה משפחתית.

נזכיר ששתי הנשים עלו לכותרות בחודש יוני האחרון, אחרי שלטענתן התברר להן ששתי אימהותיהן יצאו עם אותו גבר זמן קצר לפני שנכנסו להיריון. קרלי ומרצדס התייחסו לתגלית במספר סרטונים, כולם נצפו כבר מיליוני פעמים ברשת החברתית.

"כשאתן מגלות שנתיים לאחר ההיכרות שהאימהות שלכן שכבו עם אותו בחור", הן כתבו בגוף אחד הסרטונים. בינתיים, בסרטון אחר הן שאלו את העוקבים שלהן: "אם אנחנו באמת חצי אחיות, זה לא בסדר להישאר ביחד?".

@carleyandmercedes dna results #fyp ♬ original sound - Carley&Mercedes

קרלי ומרצדס פרסמו בתחילת השבוע את העדכון הגורלי ותיעדו את התגובה שלהן בווידיאו. השתיים שיתפו לאחר מכן צילום מסך של האתר ובו נכתב כי יש להן 1,500 קרובים משפחה במאגר המידע. במהלך הסרטון, כל אחת הקלידה את השם של השנייה במנוע החיפוש, והן שמחו לגלות באופן רשמי שאין ביניהן קרבה משפחתית.

הסרטון נצפה מאז יותר מ-724 אלף פעמים, גרף 120 אלף לייקים ויותר מ-3,000 תגובות מהגולשים – חלקם התרגשו מאוד מהחדשות המשמחות. "אני כל כך שמח בשביל שתיכן", כתב אחד הגולשים. "אתן בטח מרגישות הקלה מטורפת". גולשת אחרת הוסיפה שהיא "מעולם לא התעניינה כל כך בבדיקת דנ"א", בזמן שגולשת נוספת כתבה: "אתן קולטות שכל אחת מכן פשוט הכירה את הכפילה שלה ואז התאהבה בה?".