נער בן 14 ממזרח הודו ניצל בנס מחנק אחרי שרופאים חילצו מגרונו דג שנתקע בפנים. סמיר גונג, תושב הכפר קרוּמהוּ (Karumhhu), מדינת צ'האטיסגאר, פונה לבית החולים בעיר בילספּור ב-29 במרץ כשהוא סובל מקשיי נשימה. לפי הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים, גונג ובני משפחתו ניסו לחלץ את בעל החיים בכוחות עצמם, אך ללא הועיל.

באתר החדשות ההודי NPG דווח כי רופאים הצליחו בסופו של דבר להוציא את הדג בעזרת מלקחיים. בתיעוד שפורסם מאז ברשתות החברתיות אפשר לראות שני כירורגים מחלצים את בעל החיים מחלל הפה של הנער – שהיה בזמן הזה בהכרה מלאה. מבית החולים נמסר כי המטופל אושפז ביחידה לטיפול נמרץ לצורך מעקב ולא נשקפת סכנה לחייו.

בני משפחתו של גונג סיפרו לחברת החדשות ההודית Janjgir News כי הדג נתקע בגרונו בטעות כתוצאה מתאונה יוצאת דופן. לדבריהם, בן ה-14 יצא עם חבריו להתרחץ באגם בתום יום הלימודים ובזמן שהיה במים, הצליח לתפוס במו ידיו את הדג הקטן – ככל הנראה מסוג פוֹרֵל.

גונג אז תפס את הדג בין השיניים שלו כדי שיוכל לשחות בחזרה לגדות הנהר. אולם, הדג – שאורכו הגיע לכמעט 8 ס"מ – השתחרר ונתקע בגרונו של הנער בזמן שהיה במים. חבריו הודיעו לבני משפחתו ואלו פינו אותו למרפאה מקומית, שהפנתה אותו לבית החולים כי לא היה להם את הכלים הכירורגיים לסייע.